NVIDIA partneriai tikisi RTX 4080 / 4070 Ti atsargas išparduoti iki SUPER serijos pasirodymo

„Board Channels“ paskelbtas naują pranešimas, kuriame cituojami šaltiniai iš įvairių su NVIDIA bendradarbiaujančių partnerių. Ta pati svetainė anksčiau teigė, kad NVIDIA šiuo metu partneriams siunčia paskutines RTX 4080/4070Ti modelių atsargų siuntas, nes bendrovė planuoja naujus produktus pristatyti sausio pradžioje. Šios naujos vaizdo plokštės yra 4080 SUPER, RTX 4070 Ti SUPER ir RTX 4070 SUPER.

Remiantis pranešimu, NVIDIA partneriai tikisi, kad dabartinės atsargos netrukus bus išeikvotos. Tai leidžia manyti, kad artimiausiomis savaitėmis sparčiai mažės šių modelių prieinamumas. Pranešama, kad partneriai šiuo metu palaiko likusias atsargas ir laukia SUPER serijos.

 

  1. RTX4080 serija: NVIDIA IV ketvirtį neskyrė didelio kiekio grafikos procesorių. Todėl atsargų lygis pas įvairius gamintojus yra labai mažas. Tikimasi, kad iki lapkričio mėn. bus išeikvotos ir išvalytos grafikos kortų gamintojų atsargos.
  2. RTX4070TI serija: Paskutinė NVIDIA siuntų partija IV ketvirtyje nebuvo didelė. Remiantis dabartine gamintojų atsargų padėtimi, tikimasi, kad atsargų išvalymas bus greitas ir gali būti baigtas jau lapkričio mėn. ir ne vėliau kaip gruodžio mėn. Pagrindiniai veiksniai, darantys įtaką terminui, yra gamyklos atsargų išvalymo greitis ir ritmo kontrolė.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.