„nVidia“ „Super“ vaizdo plokštės turėtų būti išleidžiamos liepos viduryje

Iki šiol girdėjome, kad birželio 21 dieną „nVidia“ ruošiasi kažką pranešti apie „Super“ vaizdo plokštes. „VideoCardz“ tvirtina, kad tai yra tik produktų anonsavimo data. Kitaip sakant, „nVidia“ atkleis, kas mūsų laukia ateityje. Realus vaizdo plokščių išleidimas turėtų įvykti liepos viduryje. Kiek žinoma, „nVidia“ tik dabar savo partneriams pranešė apie naujus produktus, tad juos paruošti reikia laiko. Nereikėtų tikėtis, kad sulauksime kažkokių naujų vaizdo plokščių dizainų, nes „nVidia“ tik kiek perstumdys visą RTX vaizdo plokščių šeimą, todėl ir partneriams nereikia visko kurti iš naujo.

Vakar rašėme, kad „nVidia“ gali išleisti RTX 2070 Ti Super vaizdo plokštę, bet „VideoCardz“ apie tokį produktą neužsimena, kalbama tik apie RTX 2070 Super. Tai, mūsų nuomone, yra daug logiškiau, nei sulaukti RTX 2070 Super ir RTX 2070 Ti Super, kurios būtų šalia viena kitos spartos prasme. Be to, pagreitinus esamą RTX 2070 iki RTX 2080 liks ne toks didelis spartos tarpas. „VideoCardz“ neužsimena ir apie RTX 2080 Ti Super, tad pažiūrėsime kaip ten bus.

„Super“ vaizdo plokščių kainos turėtų stoti į savo pirmtakų vietas, o esamos RTX vaizdo plokštės turi šiek tiek atpigti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.