Panašu, kad „Intel“ patys nežino, kada išleis daugiau ARC vaizdo plokščių

Atrodo, kad „Moore’s Law is Dead“ vaizdo įraše gali būti paaiškinta, kodėl yra tiek mažai informacijos apie ARC vaizdo plokštes staliniams kompiuteriams. Remiantis nutekintais vidiniais produktų išleidimo planais, „Intel“ perdavinėja prieštaringą informaciją apie ARC tiek kompanijos viduje, tiek išorėje, o tai tik didina sumaištį, susijusią su „Alchemist“ serijos pristatymu.

Teigiama, kad šios pateikiamos skaidrės „Intel“ grafikos padalinio kitiems padaliniams buvo parodytos maždaug prieš mėnesį. Tad informacija gan šviežia. Iš jų aiškėja, kad „Intel“ nežino, kada jų ARC vaizdo plokštes išleis partneriai, čia kalbama apie ASUS, MSI, „Gigabyte“ ir kitus. Skaidrėse taip pat matome, kad buvo planuota A770, A750, A580 ir A380 išleist liepos gale, bet tik kompanijoms, surenkančioms kompiuterius. Iki šiol apie šį galingesnių vaizdo plokščių išleidimą niekas negirdėjo ir rinkoje galima rasti tik vieną sistemą su A380. Vienoje skaidrėje taip pat yra įrašas apie globalų išleidimo renginį „The Arc Experience“, bet iki šiol apie jį „Intel“ nepranešė. Dar kitoje skaidrėje minima, kad ARC vaizdo plokščių staliniams kompiuteriams turėtume sulaukti rugsėjo mėnesį. Kaip ten bus iš tikro, dabar sunku prognozuoti.

4 Komentarai

 1. Raijmiss parašė:

  Su tokiomis VGA tai gal geriau sau lai ir pasilieka 😀

 2. Daemon parašė:

  O tai ant rudenėlio nepareis dar viena BTC bangaaa?

 3. neblogai parašė:

  Na, išleidžiant viską tik per OEM, bent jau reBAR galima užtikrinti, kad Intelio plokštės kiek normaliau veiktų. Aišku, gana sunku tikėtis, kad OEMai visgi tai užtikrins, ir nesistengs plokščių veikimo sumauti.

 4. newdiamond parašė:

  nieko tokio…radji kodura svarbu twitter post’us padaro…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.