Parodytas „Navi 32“ lustas su MCD dizainu

„Forbes“ turėjo galimybę pasikalbėti su AMD generaline direktore ir prezidente Lisa Su apie bendrovės praeitį ir ateitį. Šis vaizdo įrašas iš tikrųjų nėra labai šviežias, nes nagrinėjame gegužės 31 d. paskelbtą turinį. Svarbu tai, kad į šį vaizdo įrašą įterptoje medžiagoje rodomas dar nepaskelbtas produktas, t. y. „Navi 32“ grafikos procesorius.

Kaip žinome, AMD planuoja tris RDNA3 architektūros lustus: „Navi 31“, „Navi 32“ ir „Navi 33“. Pirmasis grafikos procesorius nuo praėjusių metų pabaigos jau diegiamas „Radeon RX 7900“ serijoje, o „Navi 33“ varo nešiojamų ir stalinių kompiuterių „Radeon RX 7600“ seriją.

Ilgai buvo spėliojama, kad „Navi 32“ pasirodys vėliau, tačiau AMD niekada net nepripažino dirbanti su tokiu projektu. „Forbes“ vaizdo įraše „Navi 32“ grafikos procesorius rodomas kartu su EPYC „Genoa“, „Raphael“ ir „Raphael X3D“ lustais ant stalo, aiškiai matosi keturios atminties (Infinity Cache) čipelės aplink neatskleistą grafikos procesorių.

Greitas matavimas, sako mums, kad jis puikiai atitinka tai, apie ką buvo kalbama kelis mėnesius. GDC (centre esantis grafikos procesorius) yra maždaug 200 mm² ploto, o viso grafikos procesoriaus, įskaitant keturis MCD lustas, plotas yra maždaug 350 mm².

Remiantis naujausia informacija, „Navi 32“ turės iki 60 skaičiavimo vienetų, jungiančių 3840 srautinių procesorių. „Navi 32“ turi turėti 256 bitų atminties magistralę, ir jį AMD gali naudoti „Radeon RX 7800“ serijoje.

1 Komentaras

  1. Evaldino parašė:

    Ne tik 7800 (XT?), bet ir 7700 (XT?)…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.