Pasigirdo skundai dėl šokinėjančios i7-7700(k) procesorių temperatūros

Keletas žmonių pastebėjo labai keistus dalykus su „Intel“ procesorių temperatūra. Ji  labai šokinėja, o tai lemia nepastovų procesoriaus aušintuvo ventiliatoriaus darbą, kuris bandydamas aušinti procesorių pradeda suktis greičiau ir kelti daugiau triukšmo, o po sekundės vėl nurimsta.

Kai kurie naudotojai mato, kad jų procesorius temperatūros spyglių metu pasiekia net 90 laipsnių. Pasak „Intel“ tai yra visiškai saugu, nes maksimali darbine i7-7700 procesorių temperatūra yra 100 laipsnių pagal Celsijų. Kas įdomu, kad vienam i7-7700K procesoriui pakeitus termo pastą tarp silicio ir dangtelio šie staigūs temperatūrų svyravimai vis tiek išliko, net viską aušinant skysčiu. O tai lemia atsitiktinius ventiliatorių pagreitėjimus.

„Intel“ šios galimos problemos per daug nesureikšmina.

9 Komentarai

 1. Stipena parašė:

  Intel: why worry 😀

 2. BC00 parašė:

  Pastebėjau šitą dar su 6700K – labai nepastovios/šokinėjančios temp su Prime95.

 3. IFeelYou parašė:

  Oi tie „temperatūros spygliai“ 🙂
  O šiaip tai aš irgi tą jau seniau pastebėjau, man rodos net su 4790k kartais būdavo tokie spikai kai testuodavau. Galvodavau kad nuo testo pobūdžio, bet realiai jeigu testas toks kaip Prime95, tai tokių „spyglių“ būti neturėtų. Nors man ant 4790k po delidinimo ir pastų pakeitimo praktiškai išnyko. O su 6700k/7700k matyt kitaip.

 4. Maariux parašė:

  Pagal komunikavimą, panašu, kad Intel giliai px… nenuostabu, per 10 metų monopolio, išpindėti gali bet kas 🙂

 5. Paulius parašė:

  Kovoti su vėjo malūnais impossible

 6. AsPaulius parašė:

  Na kuo daugiau problemų patirs Intel, tuo mums tik geriau. Aišku išskyrus tuos, kuriuos tos problemos įtakos. O bendrai kainų rinkai ir inovacijoms – labai gerai.

 7. koloniukas parašė:

  Aš tai nustatau cpu aušintūvų apsukas kokių noriu ir man nieks nešokinėja 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.