Pasirodė daugiau monstriško NVIDIA aušinimo nuotraukų

Sausio mėnesį pirmą kartą pamatėme 4 lizdų aušinimo sprendimą, skirtą būsimai NVIDIA vaizdo plokštei (vadinamai RTX 4090 Ti arba TITAN). „ExperteVallah“ socialiniame tinkle „Twitter“ užfiksavo papildomų aušintuvo nuotraukų. Jo konstrukcijoje matyti, kad šilumos išsklaidymo paviršius išstumtas per visą aušintuvo storį ir vėdinamas per visą ilgį.

Atsižvelgiant į tai, kaip ilgai šis aušintuvo prototipas egzistuoja, galima manyti, kad šio aušintuvo niekada nepamatysime RTX 40 serijoje, tačiau įdomu, kaip jis kas kelis mėnesius pasirodo su šiek tiek daugiau informacijos. Šis aušintuvas skirtas montažinei plokštei, kurios numeris PG137. Šiuo metu ji nenaudojama jokiame modelyje, tačiau jei NVIDIA laboratorijoje turi kažką panašaus, ji gali būti greitai susieta su šiuo aušintuvo dizainu.

Vienas iš išskirtiniausių šio aušintuvo bruožų, be 90 laipsnių kampu pasvirusios montažinės plokštės, yra viena ant kitos sudėtos vaizdo išvesties jungtys. Akivaizdu, kad tai prasminga, nes montažinė plokštė yra dešinėje pusėje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.