Paspartinta RTX 4060 pagreitėja tik 1,2 %

Apžvalgininkams vakar buvo leista pateikti „Cyberpunk 2077“ žaidimo RXT 4060 spartą su įjungtomis DLSS arba „Frame Generation“ (FG) technologijomis arba be jų. Deja, neleidžiama išbandyti jokio kito žaidimo. Tikriausiai „Cyberpunk“, yra geras pasirinkimas norint pademonstruoti, kaip vaizdo plokštė veikia su įjungtomis DLSS2 ir 3 funkcijomis ir kokią įtaką našumui turi ray tracing.

Kai kurie apžvalgininkai pasistengė labiau ir jau pateikė labai ankstyvus spartinimo rezultatus. Tačiau reikėtų pažymėti, kad RTX 4060 nėra spartinimo monstras. Gera žinia ta, kad NVIDIA neribojo TDP reguliavimo, kas kartais būdavo daroma su ankstesniais vidutinės klasės modeliais dėl dirbtinio segmentavimo. „JayzTwoCents“ parodė, kad jo „ASUS RTX 4060 Dual“ pavyzdys turi TDP koregavimą iki 20 %, o tai turėtų duoti apie 132 W.

Dėl didesnio TDP ir 100 MHz padidinto dažnio vaizdo plokštė nesiūlo spartos padidėjimo. Esant 1080p Ultra nustatymams kadrų sparta vidutiniškai šoktelėjo nuo 80,80 FPS iki 82,33 FPS, o tai reiškia 1,2 % padidėjimą. Tikėtina, kad taip yra todėl, kad nustatyti aukšti vaizdo kokybės nustatymai su įjungta ray tracing funkcija, o tai jau yra ties grafikos procesoriaus galimybių riba. Galbūt tai pagrindinis veiksnys, kodėl nauda iš spartinimo buvo tokia maža.

1 Komentaras

  1. Diaxminde parašė:

    Čia RTX 4050, kaip ir visos kitos vienu laipteliu žemiau nuleistos šios kartos vaizdos plokštės, įskaitant Radeon kortas. Išimtis tik RTX 4090.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.