Pastebėtas „Intel“ „Arrow Lake“ procesorius be Hyper Threading ir AVX512 palaikymo

Gandai prasidėjo nuo YuuKi_AnS nutekintų skaidrių, kuriose minimi 8 IA branduoliai ir 8 gijos, nors vietoj to turėjo būti nurodyta 16 gijų. Šiose skaidrėse daugiausia dėmesio skiriama „Arrow Lake-S“ architektūrai (kur S reiškia stalinių kompiuterių platformą). Tikimasi, kad naujoji serija bus pristatyta įvairios konfigūracijos, kurioje yra: 8P + 16E, 6P + 16E arba 6P + 8E branduolių.

Šį gandą dabar patvirtino dar vienas nutekėjimas iš InstaLaX64, kuris pastebėjo „Arrow Lake-S“ procesorių su 24 gijomis. Jei tai būtų esamų 8P + 16E branduolių konfigūracija, matytume 32 gijas. Nutekėjusioje informacijoje taip pat minima, kad dabartinis inžinerinis pavyzdys veikia 3 GHz dažniu ir nepalaiko AVX512 instrukcijų.

Atrodo, kad „Intel“ naujos kartos stalinių kompiuterių serija, pirmoji, kuri bus pristatyta su naujuoju „Core Ultra“ prekės ženklu, vis dėlto neturės Hyper Threading. Verta paminėti, kad AMD „Zen 4“ (klasikinis) ir „Zen 4c“ (tankus) dizainas neatsisako virtualių branduolių. Tačiau neaišku, kaip bus su būsimomis AMD architektūromis ir ar jos ir toliau palaikys SMT.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.