Perkantys atrinktus „Ryzen“ ir „Radeon“ produktus gaus „Avatar Frontiers of Pandora“ žaidimą

Šių metų lapkričio 7 d. AMD pristatė naują akciją, kurios metu galima gauti „Avatar Frontiers of Pandora“ žaidimą dovanų. Jį galės gauti įsigiję „Ryzen 7000“ procesorių arba „Radeon 7000“ vaizdo plokštę.

AMD suteiks žaidimo kopiją su visais naujausiais „Ryzen 7000“ procesoriais, išskyrus „Ryzen 7700X“, 7700, 7600X, 7600, 7600 ir 7500F. Šie modeliai nėra įtraukti į šią akciją. Tačiau į akciją įtrauktos visos staliniams kompiuteriams skirtos „Radeon RX 7000“ serijos vaizdo plokštės. Akcijoje taip pat dalyvauja ir mobilūs AMD procesoriai ir vaizdo plokštės. Visas sąrašas žemiau.

Ši akcija galios iki gruodžio 30 d., o žaidėjai savo kodą galės panaudoti iki 2024 m. sausio 27 d. Kodą galima aktyvuoti apsilankius „AMD Rewards“ svetainėje, kurioje bus sugeneruotas „Ubisoft Connect“ aktyvavimo raktas. Svarbu paminėti, kad kodas skirtas žaidimo standartinei versijai PC platformai.

Kaip įprasta, akcijoje dalyvaus tik konkretūs pardavėjai, todėl prieš perkant prekę reikia išsiaiškinti ar pageidaujamas pardavėjas galės duoti žaidimo kodą. Akcija taip pat bus taikoma OEM gamintojams ir sistemų integratoriams, kurie siūlys sistemas su minėta technine įranga.

3 Komentarai

  1. Evaldino parašė:

    Čia neseniai Starfield davė? Bet berods nei vieno tinkamo pardavėjo Lietuvoje nebuvo, ane? Tai su šitu irgi tas pats bus… o gaila…

  2. BC00 parašė:

    Pataisykit jei klystu, bet su Starfield buvo taip, kad nusipirkęs AMD CPU iš JAV negalėjai naudotis game, nes reginant mato, kad ne Šiaurės Amerika rinkoje randiesi.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.