Pirmosios nepatvirtintos „Pascal“ specifikacijos

Tai prasideda, pasirodė pirmos nepatvirtintos „Pascal“ architektūros grafikos procesorių specifikacijos, tuo pačiu pateikti ir iki šiol nematyti vaizdo plokščių pavadinimai.

Reikia pradėti nuo to, kad ši informacija yra labai nepatikima ir net ją pateikę „Guru3D“ įspėja viską vertinti labai atsargiai. Taigi pateiktoje skaidrėje matome, jog „nVidia“ savo sekančioms vaizdo plokštėms neva naudos visai kitokį vardinimą nei galvojome iki šiol. Daugelio spėtas vardas „GeForce GTX 1080“ skaidrėje virstą į  „GeForce X80“, o aukštesnės spartos vaizdo plokštės gauna X80 Ti ir X80 Titan pavadinimus.

Apie specifikacijas diskutuoti nėra didelės prasmės, nes duomenų patikimumas gana abejotinas, tad jas geriausia perželkite patys ir susidarykite savo nuomonę.

guru3d-nvidia-pascal

9 Komentarai

 1. Mindaugas Klumbis parašė:

  ROPs kiekis biški per riebus, o ir šiaip visko čia per daug kažkas pridėjo 😀

 2. PhaNtoM parašė:

  Na, skaičiai tikrai dideli, bet iš esmės – galimi, nes techprocesas sumažėja gana stipriai, todėl jei GPU die dydis nėra mažinamas, o gal net šiek tiek padidinamas – visai galima tokių, ar labai artimų specifikacijų sulaukti. 🙂

 3. SoTOP parašė:

  Cia visiskai i tiesa nepanasu. Neisivaizduoju tokios situacijos, kad butu to paties chipo versija su GDDRX(X) ir HBM(2) atmintim. Del to reiktu gaminti 2 atskirus chipus praktiskai. Plius skirtumas tas 80 ir 80Ti atrodo stipriai per mazas, o pats 80 stipriai per galingas. Butu daug labiau tiketina, jeigu rasytu kad 80 tures ~3k shader cores.

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Taip būtent, labai silpnai padirbti duomenys, sakykim mėgėjai. Aš irgi manyčiau kad GP104 turės apie 3000 branduolių + 256 bit + GDDR5X 8 GB + 64 ROPs.

 4. ZeroFM parašė:

  ei jūs specnazai 😀 prasti spekuliantai iš jūsų …
  290x(390x) 2816 shader unit vs fury x 4096 shader unit — gddr5 vs hbm
  980ti 2816 shader unit vs x80 4096 shader unit ( lyg ir byloja kad HBM turėtų būti ) ——gddr5 vs gddr5x ? hbm ?
  Žodžiu lentelėj info nekažką nes ti turi būti čiut apkarpyta X versija .

 5. IFeelYou parašė:

  Skamba daugiau nei juokingai, bet jeigu iš tikrųjų taip bus reikės pereit į žaliųjų stovyklą 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.