„Pixel 9“ serijos telefonai bus išleidžiami jau rugpjūčio mėnesį

Šių metų „Made By Google“ renginys įvyks rugpjūčio 13 d., kai bendrovė turėtų pristatyti „Pixel 9“ serijos telefonus. Taip pat tikėtina, kad bus pristatyti nauji „Pixel“ produktai, pavyzdžiui, sulenkiama planšetė, laikrodis ir ausinės.

Paprastai „Google“ savo „Pixel“ telefonus pristato spalio mėn. Perkėlus „Pixel 9“ pristatymą į rugpjūtį, jis pirmą kartą įvyks anksčiau už rugsėjį numatomą naujų „iPhone“ telefonų pristatymą.

Tikimasi, kad pasirodys bent du modeliai – „Pixel 9“ ir „Pixel 9 Pro“, tačiau kalbama ir apie „Pixel 9 Pro XL“. Šių metų pradžioje nutekinti koncepciniai vaizdai rodo, kad „Pro“ variantas pasižymės plokščiais šonais ir nauju galinės kameros korpusu. Dideliame kameros iškilime gali būti įrengtas kintamos diafragmos objektyvas.

Bent viename „Pixel 9“ modelyje taip pat gali atsirasti papildoma „prisitaikančiojo lietimo“ funkcija. Pranešama, kad įjungus šią funkciją ekranas pakeis jutiklinio ekrano jautrumą, kad kompensuotų kliūtis, pavyzdžiui, drėgnas rankas ar ekrano apsaugas, ir taip maksimaliai padidins lietimo jautrumą.

Taip pat kalbama, kad kito mėnesio renginyje turėtų pasirodyti „Google Pixel Fold 2“ su 7,9 colio vidiniu ekranu ir 6,4 colio išoriniu ekranu, kuris išskleistas padidėja iki 6,1 x 5,9 x 0,2 colio. Nutekėjusios vizualizacijos rodo, kad gerokai pakeista galinė kamera. „Google“ toliau naudos savo kurtą „Tensor G4“ lustą, kuris yra pagrįstas „Samsung Exynos“ dizainu.

1 Komentaras

  1. BC00 parašė:

    Tikrai, kad JAU rugpjūtį. Atrodo, kad visai neseniai Pixel 7 Pro nusipirkau, o jau 8 Pro išleistas ir tuoj bus 9 Pro. Neina suspėti su tokiais tempais. Still manasis 7 Pro goes strong 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.