Procesorių gamintojai eksperimentuoja su medžiagomis, kad dvigubai padidintų dažnį

„Diamond Foundry“, gaminanti laboratorijoje auginamus sintetinius deimantus San Franciske, pagamino šimtus keturių colių pločio sintetinių deimantų plokštelių, kurių storis mažesnis nei trys milimetrai. Idėja yra pakeisti dalį neaktyvaus silicio tradiciniame mikroscheminiame luste sintetinio deimanto, kuris puikiai praleidžia šilumą, sluoksniu.

Martin‘as Roscheisen‘as, „Diamond Foundry“ generalinis direktorius, laikraščiui „The Wall Street Journal“ sakė, kad lustai, kuriuose naudojamos jų sintetinio deimanto plokštelės, gali veikti mažiausiai dvigubai didesniu nei nominaliu greičiu ir nesugesti. Pranešama, kad laboratorijoje bendrovės inžinieriams netgi pavyko priversti vieną iš galingiausių NVIDIA lustų veikti tris kartus didesniu nei bazinis dažniu.

Roscheizen‘as sakė, kad „Diamond Foundry“ derasi su pirmaujančiais lustų gamintojais, elektromobilių gamintojais ir gynybos rangovais dėl pagalbos tobulinant lustus ir elektroniką. Roscheizen‘as pridūrė, kad svarbiausia toliau tirti šią sritį yra mažėjančios sintetinių deimantų gamybos sąnaudos.

„Diamond Foundry“ nėra vienintelė alternatyvių lustų substratų gamintoja. Įmonė „Coherent“ gamina polikristalines deimantines plokšteles, o kita įmonė, žinoma kaip „Element Six“, siūlo didesnius gabalus, kurie gali būti naudojami tarp lustų ir radiatorių.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.