Pristatomi U27G3X/BK ir U32G3X/BK: naujausi „AGON by AOC“ 4K monitoriai kasdieniam žaidimų malonumui

Amsterdamas, 2023 m. lapkričio 6 d. – „AGON by AOC“- vienas iš pasaulyje pirmaujančių žaidimų monitorių1 ir IT priedų prekės ženklų – džiaugiasi galėdamas pristatyti du naujus monitorius, skirtus pagerinti kasdienę žaidimų patirtį. AOC GAMING U27G3X/BK ir U32G3X/BK siūlo patogumą ir visas technologijas, kurių reikia norint mėgautis aukštos kokybės vaizdu ir lanksčia technologijų galia įvairiuose žaidimų nuotykiuose.

Abu šie modeliai turi UHD (3840×2160) skiriamosios gebos IPS ekranus – šios technologijos dėka pasiekiamas įspūdingas vaizdo ryškumas ir aiškumas. Su naujomis dirbtinio intelekto grafikos plokščių technologijomis pasiekti aukštą kadrų spartą 4K raiškoje dabar lengviau nei bet kada anksčiau. 4K monitoriai U27G3X/BK ir U32G2X/BK siūlomi žaidėjams, ieškantiems ypatingo ryškumo, suderinto su aukštu atnaujinimo dažniu.

27 colių (68,6 cm) U27G3X/BK turi aukštesnį 160 Hz atnaujinimo dažnį, o 31,5 colių (80 cm) U32G3X/BK vilioja didesniu ekranu ir vis tiek turi aukštą 144 Hz atnaujinimo dažnį. Dėl puikaus 1 ms atsako laiko („GtG“) abu monitoriai yra puikus pasirinkimas žaidimams, kuriuose žaidėjai varžosi tarpusavyje. Abu monitoriai turi du HDMI 2.1 ir du „DisplayPort“ lizdus, todėl yra itin universalūs; prie jų galima jungti naujausios kartos grafikos plokštes ir konsoles. Kad žaidimas būtų patogus ir malonus, abu monitoriai turi patogius stovus, leidžiančius reguliuoti aukštį, pakreipimo ir pasukimo kampus.


„AGON by AOC“ pristato du UHD monitorius, puikiai tinkančius kasdieniams žaidimų nuotykiams ir didesniam produktyvumui atliekant kasdienes užduotis.

U27G3X/BK: galingos savybės žaidimui kasdien
Savo UHD (3840×2160) raiška U27G3X/BK monitorius suteikia išskirtinę vaizdinę patirtį. Jis palaiko HDR10, sertifikuotą pagal „VESA DisplayHDR 400″. Jo IPS ekranas atkuria tikslias ir ryškias spalvas, o tai svarbu ir darbui, ir pramogoms. Itin didelis pikselių tankis – 163 pikseliai colyje – užtikrina įspūdingą vaizdo aiškumą ir ryškumą. 160 Hz atnaujinimo dažnis užtikrina sklandų vaizdą, reikalingą aukštos kokybės žaidimų sesijoms.

Dėl trumpo iki 1 ms atsako laiko („GtG“), pasiekiamo naudojant pikselių spartinimo arba judesio susiliejimo mažinimo (MBR) funkcijas, U27G3X/BK rodo aiškų ir neišsiliejusį vaizdą. Suderinamumas su „Nvidia G-SYNC“ ir „Adaptive-Sync“ palaikymas garantuoja, kad žaidimo metu vaizdas nesidvejins. Puiki 96 % DCI-P3 spalvų aprėptis (pagal CIE1976 standartą) leidžia šiam monitoriui rodyti ryškų ir tikrovišką vaizdą, įtraukiantį į žaidimų pasaulį ir padedantį kuriant turinį. U27G3X/BK yra visiškai suderinamas su naujos kartos konsolėmis, palaiko 4K UHD raišką net ir prie 120 Hz dažnio. Trumpas įvesties vėlavimas, „G-Menu“, „Flicker-Free“, „Low Blue Mode“ ir „Shadow Control“ funkcijos dar labiau pagerina naudotojo patirtį. U27G3X/BK rinkoje turėtų pasirodyti lapkričio viduryje.

U32G3X/BK: tikras vaizdų nuotykis
U32G3X/BK išsiskiria dideliu 31,5 colių ekranu ir UHD raiška, todėl vaizdo kokybė yra labai aukšta. 144 Hz atnaujinimo dažnio ir 140 pikselių colyje tankio dėka šis IPS ekranas užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą. Kaip ir jo 27 colių giminaitis, šis monitorius pasižymi 95 % DCI-P3 spalvų gamos aprėptimi pagal CIE1976 standartą ir atkuria sodrias bei tikslias spalvas, palaikydamas plačią 1,07 mlrd. spalvų paletę su 10 bitų spalvų gyliu.

U32G3X/BK taip pat pasižymi greitu iki 1 ms atsako laiku („GtG“), naudojant pikselių spartinimo funkcijas, todėl yra sukurtas sklandžiam ir operatyviam žaidimų veikimui. Jo suderinamumas su „NVIDIA G-SYNC“ ir „Adaptive-Sync“ palaikymas užtikrina sklandų žaidimą. U32G3X/BK yra visiškai suderinamas su naujos kartos konsolėmis ir palaiko 4K UHD raišką prie 120 Hz dažnio, todėl yra universalus pasirinkimas. Trumpas įvesties vėlavimas, „G-Menu“, „Flicker-Free“, „Low Blue Mode“ ir „Shadow Control“ funkcijos siūlo patogią ir įtraukiančią patirtį. Tikimasi, kad U32G3X/BK bus galima įsigyti nuo gruodžio vidurio.

Kaina ir prieinamumas
U27G3X/BK ir U32G3X/BK savo įspūdingomis specifikacijomis iš naujo apibrėžia 4K žaidimų patirtį. U27G3X/BK bus galima įsigyti nuo 2023 m. lapkričio vidurio už gamintojo nustatytą 579 € kainą.

Tikimasi, kad variantas su didesniu ekranu, U32G3X/BK, parduotuvėse pasirodys gruodžio viduryje. Jo gamintojo nustatyta kaina – 749 €. Tad žaidėjai tikrai turi ko laukti artėjantį šventinį sezoną.

5 Komentarai

  1. Povilas parašė:

    Nu man jei monitorius ne ultrawide, tai ne monitorius.

  2. MunkaTheGreat parašė:

    na vietoj 3 ekranu iprasto formato dabar naudoju 2k uitrawide + 1 FHD iprasta vertikaliai (ten visada tiesiog ijungti teams ir webex, tai realiai darbo procesas pagreitejo, tiesiog daugiau telpa i ekrana. jei aisku browsinant tik, tai naudos nedaug, bet kai reikia zongliruoti webex, teams, outlook, office, browseris ir dar daug visokio sh, tiesiog maziau reikia clickint, ir uztenka paskukt galva ciut i sona 😀 Zaidimams aisku visai kita imersija, daug smagiau zaisti, bet problema kita, kad 3070 jam naujiems geimams nebeuztenka ..

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.