K70 CORE: kol kas pati patraukliausia „Corsair“ klaviatūra?

Intro

„Corsair“ klaviatūrų portfelis turbūt yra vienas didžiausių tarp visų, tačiau tai nemažina naujų išleidžiamų produktų apimčių. Naujausia K70 CORE klaviatūra nėra nutaikyta į premium segmentą, greičiau į vidutinio gylio kišenes turinčius žaidėjus, kurie būtų linkę mechaninei klaviatūrai skirti ~100 eurų. Ir tai automatiškai daro K70 CORE įdomia naujiena. Stipriu kainos/savybių santykiu pasižyminčių klaviatūrų žemesniame segmente „Corsair“ ne itin turėjo, tačiau K70 CORE gali tapti būtent tokiu produktu. Tam yra kelios pirminės priežastys: didesnei masei prieinama kaina, „Corsair“ kurti MLX Red klavišai, padidintas pagrindinio ratuko funkcionalumas, patvarios klavišų kepurėlės, tylesniam darbui pritaikytas dizainas bei riešo poilsio elementas. Skamba kaip solidus paketas, tačiau įsigijus K70 CORE galima pasigesti dalies savybių. Kaip taip įmanoma?

9 Komentarai

 1. I_ADV_I parašė:

  Iš foto iškart matau tas pačias bėdas, kaip ir ant mano klavos:

  1. Lemputes matai tik jei stačiai sėdi prie jos ir ant foto jos vos vos kyšo iš už mygtukų. Gal kitiems ir neaktualu, o aš amžinai nematau kada CAPS įjungta kada išjungta.

  2. Brūkšneliai ant F ir J klavišų arba dekoratyviniai arba jų visai nėra, ant foto nesimato. T y – jie vos vos jaučiasi ir tai tikrai trukdo greitai ir tiksliai rašyti.

  Ko nepamatysi ant foto ir testuojant – ar po metų, po dviejų nenusitrins mygtukų dažai, tai įdomu ar kiti gamintojai naudoja kažką geresnio ar tas pats kaip pas mane.
  Jei kam įdomu – mano klava Cooler Master CK550 – biudžetinė/mechaninė.

 2. BC00 parašė:

  1. Man asmeniškai neaktualu. Gal kas ir ryšis iškelti LED į padebesius, kai šiais laikais mechaniniai klavišai tokie aukšti.
  2. Irgi neaktualu, matyt per daug intuityviai rašau 🙂 iš foto matosi, kad F ir J turi brūkšnelius.
  3. Taip, čia jau problema. Turiu seną cheap Microsoft membraninę klavą, ten jau A kepurėlėje tuoj skylė atsiras, ne tik kad nebesimato A raidės ar juodų dažų.
  K70 CORE turi double shot ABS kepurėles, ten nenaudojami dažai raidėms. Bet vėl ne visų spalvų K70 CORE modeliai šitą high end savybę turi…

  • I_ADV_I parašė:

   Niekas nesako, kad reikia „į padebesius“ tiesiog tie LED taškiukai galėtų būti aukščiau, arba vietoj taškiukų būtų brukšniukai, to pilnai pakaktų, tačiau gamintojai nekreipia kažkodėl į tai dėmesio, kas keista, nes tai papildomai nekainuotų.
   Jo, ant kitų foto pažiūrėjęs pamačiau brūkšniukus ant F ir J, pirmoje nesimato.
   Netikiu, kad brūkšniukų nebuvimas visais atvejais nepadeda, mano atveju reikia nukelti pirštus nuo default padėties ten kai šauktuką padedi ir panašiai – ir jei dėl to reikia sugaišti momentą, kad pažiūrėti arba užčiuopti – tai čia minusas.
   Tebeturiu savo pirmąją PC klavą iš Fortako (nes pati pirmoji buvo nuo ZX Spectrum, tai nžn ar čia PC skaitosi 🙂 Tai va – aiškiai juntami brūkšniukai – akivaizdus privalumas. Gal aš neturiu tokio intuityvumo įgūdžio lygio kaip tamsta 🙂
   Tai tiek, geros dienos.

 3. Eilinis parašė:

  Naudoju K70 core jau trečią savaitę. Perėjus nuo membraninės klaviatūros prie K70, pasijuto didelis skirtumas. Reikia daug mažiau jėgos spaudant mygtukus (tai pastebėjau, nes mėgstu su riešu užkliūti space mygtuką :D).
  Garsas neerzinantis, gal net sakyčiau malonus kliksėjimas (norisi kuo daugiau rašyti).
  Pastebėjau problemą su icure programa, kartais pametą kliaviatūrą, todėl atitinkamai nebeveikia ratukas. Kad vėl veiktų, reikia pilnai paleisti iš naujo kompiuterį (restart nepadeda), arba padaryti kliavatūros restart nustatymuose.
  Dėl ratuko – tai labai patiko, kad galima programuoti, kas leido nustatyti, kad jis atlieka du darbus: pirmą reguliuoju garsą, antrą stumdau puslapius į šonus.

 4. Raijmiss parašė:

  Turiu logitech k120 ir po mechanines daugiau nieko nenoriu. Tobulesnes klaviaturos net neisivaizduoju.

 5. Hellas parašė:

  Logitech MX keys FTW! Kelis menesius naudoju ir negaliu atsidziaugti

 6. iTroubl3 parašė:

  Darbe naudoju apie 8 metus CM Storm Quick Fire XT su mėlynais cherry mx switchais, namuose 6 metus CM Masterkeys PRO L RGB su cherry mx brown, tiek viena tiek kita esu patenkintas, atsinaujinti neplanuoju.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.