SSD tiekimas 2022 m. sumažėjo 10,7 %

TrendForce“ paskelbė naujausias išvadas, kuriose teigiama, kad pasaulinė SSD rinka 2022 m. ištaisė pasiūlos ir paklausos dinamiką. Nepaisant to, kad pasiūla normalizavosi, pasaulinės SSD tiekimo apimtys sumažėjo – 2022 m. buvo pristatyta tik 114 mln. vienetų – 10,7 % mažiau nei ankstesniais metais.

Trys didžiausi SSD diskų tiekimo lyderiai 2022 m. buvo „Kingston“, ADATA ir „Lexar“, o „Kingston“ ir ADATA išlaikė tvirtą pranašumą ir patyrė rinkos dalies augimą, palyginti su 2021 m. „Lexar“ augimą lėmė agresyvus pajamų siekimas laukiant viešo akcijų platinimo. Kompanija „Kimtigo“ 2022 m. gerokai pasistūmėjo į priekį plėtodama veiklą pramoninio valdymo ir OEM rinkose, o tai savo ruožtu padidino jos siuntų kiekį ir rinkos dalį. Bendrovė „Netac“ išlaikė savo konkurencinį pranašumą SSD rinkoje kartu su keliais valstybiniais užsakymais įmonių SSD sektoriuje, išlaikydama savo rinkos dalį ir reitingą, atitinkantį praėjusių metų rezultatus.

Žymūs pokyčiai įvyko toliau reitingų apačioje. Bendrovė „Colorful“, pasinaudodama Kinijos pagrindinių valdymo įtaisų ir NAND Flash gamybos sąnaudų pranašumu, nepaisė rinkos tendencijų ir padidino tiekimą, pakildama į šeštąją vietą. PNY vėl pateko į pirmąjį dešimtuką, atlaikiusi rinkos nuosmukius, plačiai plėtodama tarptautinius kanalus. „Teclast“ išlaikė savo rinkos dalį, atitinkančią 2021 m., ir pakilo į aštuntą vietą. GIGABYTE gavo naudos iš žaidimų rinkos, išlaikydama devintąją siuntų rinkos dalį ir reitingą, o galiausiai „Transcend“ užėmė dešimtąją poziciją, sutelkdama dėmesį į pelningų nišinių produktų išlaikymą pramoninio valdymo rinkoje, o ne į didesnių siuntų apimčių siekimą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.