„Radeon RX 7900 XT“ Vokietijoje jau galima rasti už 799 €

XFX dizaino „Radeon RX 7900 XT“ dabar galima įsigyti už mažiau nei 800 EUR. Tai kol kas mažiausia šios vaizdo plokštės kaina Europoje. Vokietijoje veikianti įmonė „Mindfactory“, kuri dažnai siūlo mažiausias vaizdo plokščių kainas Europoje, ką tik paskelbė naują akciją, kurios metu „Radeon RX 7900 XT“ vaizdo plokštę galima įsigyti už 799 €, arba net 24 % pigiau nei buvo numatyta rekomenduojama kaina produkto išleidimo metu.

899 JAV dolerių rekomenduojama kaina neilgai išliko aktuali. AMD „Radeon RX 7900 XT“ sulaukė gana šaltos vaizdo plokščių bendruomenės reakcijos ir greitai privertė AMD bei partnerius iš naujo įvertinti šio modelio kainą. Kovo mėnesį XT modelių kaina jau buvo sumažinta žemiau 800 JAV dolerių, o balandžio mėnesį iki 762 JAV dolerių.

Europos žaidėjams 800 eurų šiuo metu yra mažiausia kaina už šią vaizdo plokštę, kuri kitur parduodama už maždaug 849 eurus. Verta paminėti, kad gruodžio mėn. 7900 XT išleista su 1049 EUR rekomenduojama kaina, taigi vos per 6 mėnesius kaina sumažėjo 24 %.

19 Komentarai

 1. Raijmiss parašė:

  Nieko sau…. nu dar aisku cia visko prisiziuresim kai rinka sudelios viska i vietas

 2. qrad parašė:

  Kaip ten pirkimas iš mindfactory ar siunčia į Lietuvą?

  • qrad parašė:

   Tiesiog nukopijuosi komentarą ape maxtrade:
   „Įmonė su 1 darbuotoju ir be apvyratos registruota Estijoje, veiklą vykdo Latvijoje, o pinigus prašo pervesti į Belgišką banko sąskaitą. PVM mokesčių nemoka ir sukčiauja, todėl siūlo prekes 20proc ar panašiu skirtumu pigiau, nes neatsiskaito su Lietuvos valstybe mokamų mokesčių. Jeigu dar gausite prekę, jums pasisekė, bet jeigu kažkas nutiks su garantiniu ar pinigų grąžinimu – pamirškite viską ir nepadės ir vartotojų teisės, nes įmonė registruota ne Lietuvoje. Sukčių gerai padaryta schema, Lietuvos teisėsaugai reiktų dėmesį atkreipti.“

 3. Evaldino parašė:

  vaikai baigė mokslo metus, pradės zirzt dėl žaidimų, o senutė RX580 jau striginėja, tai labai laiku čia tas kainų „ėjimas į protą“… tik aš į fancy segmentą nesidairau – man 6700XT (arba koks 7600XT) būtų pats tas.. kad tik kaina dar arčiau 300€ priartėtų, tai daug ir nebemąstyčiau..

 4. kernelis parašė:

  Truputi offtopic, bet jus man galit paaiskinti, kas per CHUINIA yra su AMD Phoenix. Tai leido, tai neleido, tai atidejo, zodziu jau vasara ir realiai nera nieko pardavime. As nesuprantu kam vapse per ta CES’a kazka pristatinet, jei puse metu neina nusipirkt 😀 OK, issisnekejau…

  Tiesiog norisi esama ThinkPad’a su 5850U pasikeist i kazka su 7840HS/U…

 5. Maariux parašė:

  Tikrai taip, kalba eina apie CPU. Ne pro šalį atsiklausti iš kelių stovyklų. Google nelabai suprato mano klausimo, atsakymo greituoju būdu nepavyko rasti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.