„Radeon VII“ pilnos FP64 skaičiuojamosios galios neturės

AMD pranešus apie „Radeon VII“ kilo nemažai kalbų apie FP64 skaičiuojamąją galią. Vieni manė, kad AMD paliks šią funkciją įgalintą, o kiti galvojo, kad ji bus išjungta kaip ir kituose plačiosioms masėms skirtose AMD ar „nVidia“ produktuose. Pastarieji ir buvo teisūs, „Radeon VII“ tikrai neturės FP64 pilnos skaičiuojamosios galios, kuria gali pasigirti „Instinct“ serijos produktai išskaptuoti iš to pačio „Vega II“ grafikos procesoriaus.

Kaip minėjome, AMD ir „nVidia“ nuo senų laikų išjungia pilną FP64 galią įprastoms vaizdo plokštėms ir tai jokios įtakos žaidėjams nedaro. Manoma, jei AMD būtų palike FP64 galią „Radeon VII“ vaizdo plokštei, tai visą pasiūlą būtų susiurbusios debesų kompanijos, kurios gali išnaudoti šiuos skaičiavimus. Tokiu būdu žaidėjams „Radeon VII“ įsigyti būtų labai sunku.

Priminsime, kad „Radeon VII“ yra pirmoji 7 nm vaizdo plokštė rinkoje. Nors tai yra ir pirmasis 7 nm produktas, bet tai tik optiškai sumažintas „Vega“ grafikos procesorius, todėl didelio proveržio spartoje ir nematome.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.