Raja Koduri, galimai, parodė inžinerinį DG2 pavyzdį

„Intel“ nori žengti į vaizdo plokščių rinką ir ruošia DG2 produktus. Gaila, bet kol kas nežinoma, kada tai įvyks. „Intel“ darbuotojas, Raja Koduri, savo „Twitter“ paskyroje pasidalino nuotrauka iš laboratorijos. Joje matome, kad kažkoks grafikos procesorius yra testuojamas su „3DMark“. Spekuliuojama, kad tai turėtų būti DG2 inžinerinio pavyzdžio vaizdo plokštė.

Priartinus vaizdą matosi, kad tai tikrai kažkoks inžinerinis pavyzdys. Galime pastebėti didelį radiatorių su ventiliatoriumi. Aušinimo sprendimas labiau primena procesoriams naudojamą aušintuvą. Taip daroma dėl to, kad būtų patogiau testuoti pirmuosius lustus.

Kiek žinoma, „Intel“ ruošia šešias DG2 versijas, tik neaišku ar visos jos išvys dienos šviesą. Galingiausia DG2 versija turės 512 vykdomųjų vienetų, o tai duoda 4096 šešėlių procesorius. Atminties magistralė bus 256 bit, o tai leis pasiūlyti 8 arba 16 GB atminties buferį. Kitus DG2 modelius galite pamatyti lentelėje.

7 Komentarai

 1. BC00 parašė:

  Biški pavėluotai… Jeigu sparta labai nenuviltų ir pavyktų tiekimą palaikyti Intel pelningą startą grafikos sektoriuje padarytų 😀

 2. BC00 parašė:

  Koduri turėtų ne 3Dmark morkas skaičiuoti, o kiek MH/s laužia 😀

 3. newdiamond parašė:

  Koduri man atrodo i Intel nuejo, nes jam sukure sandbox…dabar jis valina kiek gali, kol Intel nesuprato ka pasamde…

  • GreenZebra parašė:

   Tai gal ir gerai, nebus varzomas biudzeto ir gal is tikruju kazka sukurs.

   • newdiamond parašė:

    biudzetas nevarzomas…ir kas is to ?
    kuria jis ten kazka kuria..twiteryje daugiau laiko turbut praleidzia.
    Intel kartais nereikejo pirma isleisti video su pradiniu idirbiu…o ne wow tuoj isleisim Xe GD2kvadratu super superb duper….ir gal susilygins su 3060
    Zmogu nusamde gi kuris suprantu tipo kaip kurti GPU…bet panasu kad jis labiau pankas 😀 nei inzinierius

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.