RTX 3060 „Ethereum“ filtras nulaužtas pačios NVIDIA

Vakar pasklido žinia, kad RTX 3060 „Ethereum“ filtras krito. NVIDIA prieš tai sakė, kad šis filtras yra nenulaužiamas, bet, panašu, nuo savų klaidų tai neapsaugo. Kažkas sugalvojo, kad reikia RTX 3060 išbandyti su „GeForce 470.05“ tvarkyklėmis, kurios dabar yra prieinamos tik kūrėjams arba „Windows Insider“ programos dalyviams. Jas išbandžius paaiškėjo, kad jose „Ethereum“ filtro nėra ir RTX 3060 kasa nesumažinta sparta. Tai leidžia vaizdo plokštei pasiekti maždaug 48 MH/s kai yra paspartinta atmintis.

Ką ši žinia reiškia žaidėjams? Iš tikrųjų nieko, nes ir iki šiol RTX 3060 kainavo virš 700 €, o tai yra dvigubai daugiau nei turėtų. Nulaužus „Ethereum“ filtrą šių vaizdo plokščių pasiūla dar sumažės ir kainos gali dar pakilti.

NVIDIA situacijos kol kas nekomentuoja.

6 Komentarai

 1. Mindaugas Klumbis parašė:

  Keistai NVIDIA apsižioplino. Vakar iš karto iš skelbimų RTX 3060 pajudėjo po šios naujienos, nes ir taip aišku, kad joks žaidėjas 3060 už 700+ nepirks, nebent desperatiškoje padėtyje būtų.

 2. SoTOP parašė:

  Nieko nulaužto čia nėra, tik didelis facepalm pas Nvidia tvarkyklių kūrėjus.

 3. adex parašė:

  tarp kitko, nvidia laimejo byla pries investuotojus, ir cia kaip tik driveriai isprudo. sutapimas cia ar ne spreskite patys, bet as sutapimais netikiu 🙂

 4. Mindaugas Klumbis parašė:

  Šiandien teko pamatyti daugiau info apie tą NVIDIA draiverį be to Ethereum filtro. Pasirodo, Etherum kasimas su RTX 3060 normaliai veikia tik tada kai korta įdėta į x16 PCIe jungtį ir dar būtinai turi būti prijungtas monitorius. (Taip pat galime naudoti HDMI apgaviką). Tai reiškia, kad rigams RTX 3060 netinka jei norima kasti Ethereum. Tad tas draiveris be ETH filtro tinka tik kasantiems su savo gaming kompu.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.