„Rockstar“ paskelbė GTA VI treilerį, bet pačio žaidimo dar teks laukti ilgai

Kompanija „Rockstar Games“ pristatė pirmąjį „Grand Theft Auto VI“ žaidimo treilerį. Apie šį video buvo pranešta iš anksto, tad laukiančiųjų buvo labai daug. Patvirtinant praėjusiais metais nutekėjusią informaciją, žaidime bus du veikėjai. Pagrindinė veikėja moteris pavadinta Lucia, o žaidimas akivaizdžiai semiasi įkvėpimo iš Bonny ir Clyde istorijos.

Vice Sityje, žaidimo veiksmo vietoje, parduotuvėse susidursite su neoninėmis šviesomis ir aligatoriais. Priekaboje demonstruojami pažįstami GTA serijos elementai, įskaitant gaujas, policijos persekiojimus ir intensyvius susišaudymus. Be to, „TikTok“ tiesioginė transliacija rodo, kad į žaidimą gerokai įtraukti socialinės žiniasklaidos aspektai.

„Rockstar“ paskelbė, kad „Grand Theft Auto VI“ pasirodys „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X|S“ platformose 2025 m. Apie išleidimą asmeniniams kompiuteriams dabar neužsimenama.

20 Komentarai

 1. Mindaugas Klumbis parašė:

  Savo nuomonės niekam neperšu, bet pirmas įspūdis kažkoks meh. Gal tiesiog per jau senas ir net naujas GTA emocijų nekelia 🙂

 2. BC00 parašė:

  Vis tiek visi žais 😀

 3. RokasS8 parašė:

  Ir vel suskiai pirma konsolems tada pc

 4. Povilas parašė:

  Vistiek trumpai drutai – zaidimas apie nieka.

 5. Mindaugas Klumbis parašė:

  PC versijos teks ilgai laukti, nieko gero, bet pagyvins konsolių pardavimus.

 6. SoTOP parašė:

  Pažiūrėsim kokio lygio kokybinis šuolis bus. GTA4 nuo GTA:SA buvo vienas didžiausių industrijos šuolių pasiektas vos per 4 metus ir nors GTA4 ir GTA6 skirs 17(!) metų dar klausimas ar bus toks efektas.

 7. Narkaty parašė:

  Bombinis žaidimas bus, o jūs jau per seni jam, jeigu emocijų nekelia. Aplamai GTA serija kaip visų žaidimų tėvas. Pažiūrėkit normaliai trailerį ir pamatysit ant kiek detalumas didelis, apšvietimas, vanduo, kaip plaukai juda, žmonių judesiai kosmosas. Ir pati istorija šiuolaikinės aktualijos, kur R* tikrai nepraleis progos pasišaipyt iš to. Nors čia ir cinematic, bet vistiek ant Rage varikliuko padarytas kuris bus gameplay. Iš kart aišku, kad šiuolaikiniai pc degs ant ultra 60fps, kai ant pc išleis, galbūt jau bus RTX 6090.

  • kernelis parašė:

   Nekele emociju kai buvau paauglys, nekelia ir dabar kai 40 netoli 😉 Aisku cia subjektyvus dalykas, si serija tiesiog ne man.

   • Narkaty parašė:

    Tai suprantamas dalykas čia, jeigu niekad nepatiko, kiekvienam savo. Šiaip įdomus dalykas dar, kad šios dalies kūrimo biudžetas virš 2 milijardų USD, joks filmas ar žaidimas per visa istorija neturėjo tokio biudžeto.

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Grafika nieko nereiškia, svarbu žaidimo eiga. Labai daug gandų yra, kad Rockstar pasidavė woke kultūrai. Jeigu tai tiesa, bus liūdni popieriai.

   • Narkaty parašė:

    Gandai yra gandai, žinant R* labai abejočiau, jie visada rast proga pasišaipyt kažkokia tai forma ir nemanau, kad rizikuos reputacija. Jie turi gera advokatų komanda ir pasimokę iš praeities teisminių procesų ir padarys viską taip, kad išsivartytų kilus ginčams teisme. Pagyvensim pamatysim, kol kas viskas tik spėlionės.

    • Mindaugas Klumbis parašė:

     Tai aš irgi tikiuosi, kad bus super žaidimas, nes Rockstar iki šiol kaip ir nefeilino, ypač su GTA. Tik tiek, kad turiu kiek skepticizmo, žiūrėsim kaip ten bus. Kas blogiausia, kad konsolės tai tikrai nepirksiu, o ant PC teks laukti 3-4 metus žaidimo 😀

     • Narkaty parašė:

      Tai ant konsolių išleidžia pirmiau dėl to, kad pinigų uždirbtų, nes ant pc tai iškart piratinis atsirastų Manau kai išleis sumuš visų pardavimų rekordus, kris ir minecraft ir tetris rekordas, parduotų kopijų skaičius. Jau vien tik trailerį peržiurėjo youbube virs 100mln per diena, kur GTA V per 12 metų 100mln peržiūrų 😀

      • Mindaugas Klumbis parašė:

       Aš tai viską žinau dėl ko kas vyksta, yra įsipareigojimai konsolių gamintojams. Dėl piratinio nebūčiau toks tikras, RDR 2 ilgai truko kol nulaužė. Gal yra kokie nauji būdai dėl nulaužimų, nelabai domiuosi šia sfera.

       Šiaip ir ant PC daug kas pirks, nes norės online žaisti.

 8. iTroubl3 parašė:

  Įdomu tai, kad pats treileris jau parodijuoja tikrus floridos įvykius 😀 https://www.youtube.com/watch?v=mtGWI1k0qhs&ab_channel=PerfectScore

 9. bugism parašė:

  Nežinau kaip jums, bet man tai žaisti už moterį, bet kokiuose žaidimuose nesigauna, tad labai jau ir nesužavėjo. Grafika gerai, bet labai svarbu ir istorija.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.