RTX 50 serijos turėtume sulaukti 2025 metais

NVIDIA savo produktų išleidimo plane atskleidžia kas mūsų laukia po „Ada Lovelace“ architektūros. Mįslingu kodiniu pavadinimu „Ada Lovelace Next“ NVIDIA apibūdina savo būsimą žaidimų architektūrą. Šiek tiek netikėta žinia, kad ji bus išleista ne 2024 m., o metais vėliau. Paprastai NVIDIA su tam tikromis išimtimis laikosi dvejų metų kadencijos kiekvienai žaidimų architektūrai, todėl tai galima laikyti nedideliu vėlavimu.

Jei šis produktų išleidimo planas pasitvirtintų, tai reikštų, kad NVIDIA greičiausiai ilgainiui pristatys „Ada Lovelace“ architektūros atnaujinimą. Dabar gandai rodo, kad bus išleista SUPER serija, bet jau dabar turime nemažai „Ti“ variantų, tad neaišku kokio naujo segmentavimo imsis NVIDIA.

4 Komentarai

 1. newdiamond parašė:

  2025 ieji

  low end 30 series
  mid end 40 series
  high end 50 series…

  tegyvuoja odines striukes

 2. SoTOP parašė:

  Pažiūrėsim, aš skeptiškas kad taip ilgai užtruks. Aišku, dabartinis AMD atsilikimas gali leisti Nvidia’ai nesiskubinti.

 3. bugism parašė:

  Visai nesupykčiau kad ir 2030 išeitų ta 50 serija nes 40 prieaugis spartos labai didelis nuo praitos serijos tai galėtų pabūti ilgiau. Įsigijau for PC 4090 o laptopa su 4060kolkas patenkintas viskas sukasi super kas labiausiai nustebino kad laptopui tik 120w užtenka kai turejau 2060 buvo lapis su 250w panašiai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.