„Samsung Exynos 2400“ grafikos sparta padvigubėjo

„Samsung“ atskleidė naują „Galaxy S24“ išmaniųjų telefonų seriją ir daugelyje regionų daugelyje šiuose telefonuose bus naudojamas naujasis „Samsung Exynos 2400“ sisteminis lustas. Reikėtų paminėti, kad „Samsung S24 Ultra“ išmaniajame telefone bus naudojamas tik „Qualcomm Snapdragon 8 Gen3“ lustas, bet žemesnės pakopos modeliuose, priklausomai nuo regiono, bus naudojami „Qualcomm“ arba „Samsung“ lustai.

Savo naujajam „Exynos 2400“ sisteminiam lustui pagaminti „Samsung“ naudos savo 4 nm LPP+ litografiją. Be to, procesoriuje bus naujesni ARM procesoriaus branduoliai ir naujas „Xclipse“ grafikos komponentas. Kaip ir jo pirmtakas, „Samsung Xclipse“ grafinis blokas pagrįstas AMD RDNA grafikos architektūra. Tiksliau, 2400 bus naudojamas „Xclipse 940 RDNA 3“ pagrįstas grafikos procesorius.

„X“ negativeonehero paskelbė pirmuosius „Samsung Exynos 2400“ grafikos testų duomenis. Naujasis grafikos lustas yra du kartus spartesnis už „Exynos 2200“, todėl nauja grafika šiek tiek lenkia „Apple A17 PRO“ silicį. Nepaisant šio didžiulio našumo padidėjimo, „Samsung“ grafikos sprendimas vis dar atsilieka nuo „Qualcomm Snapdragon 8 Gen3“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.