„Samsung“ savo televizoriams pradės pirkti OLED paneles iš LG

„Samsung“ gali būti didelė televizorių gamintoja, tačiau nuo 2015 m. OLED televizorių negamina. Įmonė tikėjo savo QLED panelių galimybėmis, kurios savo kaina ir kokybe yra daug artimesnės LCD panelėms. Bendrovė taip pat sparčiai plėtoja savo microLED technologiją, kuri, kaip manoma, vaizdo kokybe yra pranašesnė už OLED, tačiau vis dar yra pernelyg brangi ir prieinama tik su didžiausiomis įstrižainėmis.

Dabar atrodo, kad „Samsung“ nori laimėti daugiau laiko, kad microLED technologija subręstų, ir sieks užimti aukščiausios klasės televizorių rinką naudodama OLED technologijas. Siekdama šio tikslo bendrovė kreipėsi į LG.

Pasak „Reuters“, „Samsung“ ir LG sudarė sandorį, pagal kurį pastaroji 2024 m. pristatys 2 mln. 77 ir 83 colių aukščiausios klasės OLED panelių, 2025 m. – 3 mln. Šiuo metu apie 50 % OLED televizorių rinkos užima LG, o „Sony“ – 26 %. Be to, „Sony“ savo ekranų paneles taip pat gauna iš LG. Iš dalies priežastis, kodėl „Samsung“ taip drastiškai keičia savo strategiją, tikriausiai yra arši Kinijos konkurencija LCD segmente ir ne itin geri „Samsung“ 2023 m. I ketvirčio rezultatai.

3 Komentarai

 1. EscO parašė:

  LG moka 4.58% dividendų- tik šiaip sakau 😛

 2. xFiniti64 parašė:

  Pala pala, o tai kaip QD-OLED samsungo ?

  • EgidijusL parašė:

   Gyrėsi jog QD-OLED gamyba pigesnė už OLED bus, bet pasirodo pigiau kol kas iš LG pirkti ir diegti į telikus paprastą OLED… Šiaip tiesiog QD-OLED matomai dar vis premium lygio bus kur apie 10k sumos telikams… Aš pirkdamas Samsung buvau apsigavęs kai mažesnio colio kinų brendo panelės buvo, o 65 colių samsung, tai man LED panelė jau po 3mėn pradėjo rodyt broką, pakeitė garantinis panelę ir vėl po 3mėn tas pats…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.