„Samsung“ tikisi 2021 metais pradėti gaminti DDR5 atmintį

„Samsung“ praneša, kad sugebėjo rinkai tiekti 1 milijoną 10 nm DDR4 atminties, kuri buvo pagaminta naudojant EUV litografiją. Naudojant EUV gamybos metodą bus formuojama atminties technologijų ateitis. Tai leis gamintojams atsisakyti tam tikrų procedūrų, o tuo pačiu padidins gamybos tikslumą. „Samsung“ EUV litografija taip pat leis padidinti atminties spartą, o tuo pačiu padidinti sveikų lustų kiekį iš silicio plokštės ir sumažinti kūrimo kaštus. Didžiausius „Samsung“ laimėjimus su EUV litografija pamatysime, kai startuos 10 nm D1a klasės DRAM gamybos metodas.

„Samsung“ tikisi, kad naudojant savo D1a technologiją 2021 metais galės gaminti DDR5/LDDR5 atmintį. Būtent sekančiais metais kompiuterių industrija turėtų pradėti naudoti DDR5 atmintį. Asmeniniams kompiuteriams bus skirta DDR5, o mobiliam segmentui LDDR5 atmintis.

Iš senesnių AMD planų žinome, kad 2021 metų gale turėtų būti išleidžiami „Genoa“ EPYC procesoriai su „Zen 4“ architektūra. Būtent „Zen 4“ turėtų naudoti DDR5 atmintį. AMD DDR5 atmintį pradėjus naudoti ir asmeniniuose kompiuteriuose turėtume sulaukti naujos AM5 platformos. Tai tuo reikš AM4 lizdo gyvavimo pabaigą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.