„Seasonic“ prailgino „VERTEX“ serijos maitinimo blokų garantiją iki 12 metų

„Seasonic“, vienas iš pirmaujančių aukštos kokybės kompiuterių rinkai skirtų maitinimo šaltinių gamintojų, paskelbė apie reikšmingą klientų aptarnavimo paslaugų patobulinimą. Bendrovė yra įsitikinusi savo gaminių ilgaamžiškumu ir našumu, todėl „Seasonic“ prailgino savo „VERTEX“ maitinimo blokų garantiją nuo pramonėje įprastų dešimties iki 12 metų. Šis pratęsimas taikomas populiariai maitinimo šaltinių serijai, garsėjančiai savo patikimumu ir efektyvumu. Šis bendrovės sprendimas atspindi jos įsipareigojimą siekti tobulumo ir tikėjimą savo komponentų ilgaamžiškumu, siekiant suteikti naudotojams papildomą ramybę ir ilgalaikę vertę.

„VERTEX“ serijos maitinimo šaltiniai yra pirmieji „Seasonic“ ATX 3.0 modeliai rinkoje, kurie pasižymi daugybe savybių, tokių kaip visiškas atjungiami kabeliai, 80+ Platinum efektyvumas, PCIe 5.0 įrenginių palaikymas, 12VHPWR laidas, o dabar ir prailginta 12 metų garantija. Pratęsta garantija rodo, kad „Seasonic“ yra pasirengusi paremti savo teiginius apie puikų produkto tarnavimo laiką, taip sustiprindama savo poziciją, kaip patikimas maitinimo šaltinių gamintojas.

5 Komentarai

  1. EscO parašė:

    dažnu atveju senos elektronikos gedimo priežastis yra sudžiuvę elektrolitiniai kondensatoriai, kas dažniausiai nutinka per 10 metų.Tai spėju apčiuopiamo progreso padaryta toje srityje. Nes puslaidininkiai (mosfetai/tranzistoriai įtampos keitimui ac/dc) nemanau kad iš esmės patobulėjo

  2. StrelokRTX parašė:

    Neseniai teko keisti savo seasonic focus gold 750 watt, nes nebeatlaiko naujų gpu (gtx 1080 ti i rx 6950 xt pakeiciau) galios šokinėjimo ir dažnai įsijungia apsauga. nu bent dabar tikiuosi 1200 watt be quiet straight power turėtų užtekti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.