Šeima padavė „Google“ į teismą po to, kai vyras žuvo nuvažiavęs nuo sugriuvusio tilto pagal „Maps“ nurodymus

Philip‘as Paxson‘as, 47 metų medicinos prietaisų pardavėjas ir dviejų vaikų tėvas, 2022 m. rugsėjo 30 d. nuvažiavo pikapu nuo beveik prieš dešimtmetį sugriuvusio tilto krašto Hikorio miesto, esančio maždaug už 60 mylių į šiaurės vakarus nuo Šarlotės. Jo uošvė socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje rašė, kad jis važiavo namo iš dukros devintojo gimtadienio, ir pridūrė, kad nei ant tilto, nei ant kelio, vedančio prie jo, nebuvo jokių įspėjamųjų ženklų.

Paxson‘o advokatas Bob‘as Zimmerman‘as teigė, kad nukentėjusysis tik neseniai buvo persikėlęs į šią vietovę ir nežinojo vietinių kelių, ir naudojosi „Google Maps“. Teigiama, kad navigacijos sistema nurodė Paxson‘ui kirsti sugriuvusį tiltą. „Tragiška, kad tamsoje ir lyjant lietui atsargiai vairuodamas jis nieko neįtardamas pasekė pasenusiomis „Google“ nuorodomis į tai, kas, kaip vėliau sužinojo jo šeima, beveik dešimtmetį buvo vadinama „tiltu į niekur“, ir įkrito į Sniego upelį, kur nuskendo“, – sakė Zimmerman‘as.

Valstijos policininkai, radę Paxson‘o kūną apvirtusiame ir iš dalies apsemtame sunkvežimyje, teigė, kad išplautame kelyje nebuvo jokių užtvarų ar įspėjamųjų ženklų. Ieškinyje teigiama, kad jis nuvažiavo nuo neapsaugoto krašto ir nukrito maždaug 20 metrų žemyn.

Ieškinyje taip pat teigiama, kad „Google“ prieš Paxson‘o mirtį ne kartą buvo informuota apie sugriuvusį tiltą ir paraginta atnaujinti savo sistemą. Vienas Hikorio gyventojas pasinaudojo „Maps“ funkcija „siūlyti redaguoti“, kad įspėtų „Google“ apie sugriuvusį tiltą 2020 m., ir nors bendrovė elektroniniame laiške nurodė, kad nagrinėja pasiūlymą, jokių tolesnių veiksmų nesiėmė.

Ieškinyje taip pat įvardijamos kelios privačios nekilnojamojo turto valdymo bendrovės, kurios buvo atsakingos už žemę ir aplinkinius sklypus, kuriuose įvyko avarija. Pradinė tilto statytojo bendrovė buvo likviduota.

„Reiškiame gilią užuojautą Paxson‘ų šeimai“, – sakė „Google“ atstovas spaudai José Castañeda. „Mūsų tikslas – žemėlapiuose pateikti tikslią maršrutų informaciją, todėl nagrinėjame šį ieškinį“.

4 Komentarai

  1. adex parašė:

    kazin ka nors pes, nes google terms and agreements suraso ne siaip sau, pamenu dar tik pacioj pradzioj kai google maps atsirado kazkokia moteris isejo pagal google maps pasivaiksciot ir ja nutrenke greitkelyje, nes ji vadovavosi google maps, o ne sveiku protu. pirmiausia kaltas pats vairuotojas jeigu vaziuodamas kelio nemato, taip pat kalti tie kas neuztveria kelio ar zenklu normaliu nepastato.

  2. EgidijusL parašė:

    Aš paskutinį kartą Google Maps vykstant automobiliu naudojau kai pradėjo vesti per vienkiemį ir per servitutinį pievos keliuką 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.