Visiškai pasyvus žaidimų kompiuteris

Tylos mėgėjai į kompiuterio aušinimą investuoja nemenkas sumas, o vienas tylos fanatas sugalvojo, kad jam reikia pasigaminti visiškai pasyvų žaidimų kompiuterį su dviem „GeForce GTX 980“ vaizdo plokštėmis bei „Intel Core i7-4790K“ procesoriumi. Sakote neįmanoma? Kviečiame pasižiūrėti į šį įspūdingą projektą.

Norint sukurti visiškai pasyvų žaidimų kompiuterį buvo suprojektuotas kubas, kurio svoris net 50 kg. Jame panaudota daug vario: kūrėjas teigia, kad stengėsi naudoti kuo mažiau karščio vamzdelių nes jie labai brangūs. Po ilgalaikės apkrovos, kurios realiam naudojime nelabai įmanoma sugeneruoti, procesorius pasiekė 90 laipsnių, o vaizdo plokštės atitinkamai įkaito iki 77 ir 74 laipsnių pagal Celsijų.

 

Pilnos kompiuterio specifikacijos:

 • CPU:  „Intel i7-4790K“ (90 W)
 • GPU:  2x „EVGA GTX 980 SC ACX“ SLI (380 W)
 • MB: „Asrock Z97M OC Formula“ (15 W)
 •  RAM: „G.Skill Trident X 32 GB“, DDR3-2400 (10 W)
 • SSD 1: „Intel 750“ PCI-E, 400 GB (25 W)
 • SSD 2: „Samsung Evo 512 GB“ in M.2 format (5 W)
 • HDD 1: 3 TBytes WD Red (10 W)

Norintys pamatyti išsamią kubo statymo eigą turėtų užeiti čia.

4 Komentarai

 1. Katonas parašė:

  Šiaip realios naudos neturinti naujiena, bet man pasirodė įdomu. Idėja man labai patinka, tik gal kiek baugiai atrodo 50 kg svoris, ne kiekvienas tiek ir paneš, reikia kompiuterį pernešti skambini draugams 😀

 2. PCMANIAK parašė:

  Draugu pagalba nera butina nes galima uzdeti sita deze ant padėklo su ratukais ir stumdyti.Praktiska net ir paprasta deze stumdyti o ne paprastai traukyti is po stalo kam tas vargas jai žmogus išrado rata.

 3. Deft parašė:

  Nu i Lanparty tikrai neis 🙂

 4. IFeelYou parašė:

  Dabar aš jau mačiau viską…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.