„Windows 11“ bus galima įdiegti ir į senesnius kompiuterius

„Windows 11“ operacinė sistema turės tam tikrus reikalavimus ir iki šiol buvo manoma, kad į senesnes sistemas jos įdiegti neišeis. Kaip praneša „Verge“, „Microsoft“ visgi planuoja „Windows 11“ įdiegti ir į tas sistemas, kurios nesuderinamos su TMP.

Nors „Windows 11“ bus galima įdiegti be TMP, bet bus kiti apribojimai. Kompiuteryje turės būti 64 bit procesorius, dirbantis bent 1 GHz dažniu, 4 GB RAM ir 64 GB duomenų laikmena. Diegimas bus įmanomas tik su ISO failu, kurį bus galima gauti pasinaudojus „Windows Update“ įrankiu. Taip įsidiegus „Windows 11“ nebus galima gauti atnaujinimų, bent taip manoma dabar dėl „Microsoft“ pateikiamos informacijos.

Labai įdomu, kad tarp su „Windows 11“ oficialiai suderinamų procesorių nėra pirmos kartos „Zen“ procesorių, taip pat ir „Skylake“ su „Kaby Lake“. Pavyzdžiui, ASUS jau siūlo naujus BIOS Z270, H270 ir B250 pagrindinėms plokštėms, kurie įgalina TMP ir tuo pačiu turėtų leisti diegti „Windows 11“ be jokių problemų, nors ši platforma ir nėra suderinama oficialiai. Gali būti, kad panašiai pasielgs ir kiti gamintojai.

3 Komentarai

 1. allstone parašė:

  O pagaliau – nebebus priverstiniu atnaujinimu. Suprise! 😀 galima bus atsisiusti KB failus ir susidiegti jei ko reiks 🙂

  • PCmaster2000 parašė:

   nes būtent atnaujinimai automatiniai siunčiasi, apkrauna tinklą, procesorių, ssd, vėliau atsiranda gedimai ir visokios kitokios problemos, kur microsofto protas buvo anksčiau??

 2. EgidijusL parašė:

  Kaip supratau Update negaus tik tie seni „nepalaikantys“ kompiuteriai. O visi naujesni, kuriems ir update į 11-ą ateis ir toliau gaus visus update… Ir tai tikrai nervuoja, kai sėdi pasijungęs prie prasto 4G signalo ir dar tau update fone siunčiami…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.