„Windows“ nepaiso naudotojų nustatymų ir vis tiek naujina grafikos tvarkykles

Vienas pirmųjų apie šią problemą pranešė „Twitter“ naudotojas @ghost_motley, kuris teigė, kad „Windows 10/11“ ignoruoja grupės politikos redaktoriaus nustatymus ir diegia tvarkyklių naujinimus, net jei ši parinktis išjungta. Apie šią problemą pranešė „Neowin“, kuris išnaršė socialinę žiniasklaidą, ieškodamas „Windows“ naudotojų, besiskundžiančių, kad „Microsoft“ stumia grafikos tvarkyklių atnaujinimus ignoruodama įrenginio nustatymus.

Patikrinęs „Windows Update“ diegimo istoriją savo kompiuteryje, „Neowin“ darbuotojas Sayan Sen nustatė, kad lygiai tas pats nutiko ir jam. Pranešama, kad „Microsoft“ jo kompiuteryje atnaujino „Radeon RX 6800 XT“ tvarkykles, nors jis rankiniu būdu išjungė tvarkyklių atnaujinimo parinktį per įrenginio diegimo nustatymus.

Nors šiuo atveju naujosios tvarkyklės nesukėlė problemų, kitiems taip nepasiseka, o kartais norint išspręsti problemą tenka net iš naujo diegti „Windows“. Pasak „Twitter“ naudotojo @adi6293, po automatinio tvarkyklių diegimo jo kompiuteris pradėjo rodyti klaidos pranešimą. Pranešime, kuris po kiekvieno naujo sistemos paleidimo pasirodydavo pagrindiniame ekrane, buvo rašoma: „Windows Update galbūt automatiškai pakeitė jūsų AMD grafikos tvarkyklę. Todėl paleista AMD programinės įrangos versija nesuderinama su šiuo metu įdiegta AMD grafikos tvarkykle“.

Nors naudotojas galiausiai iš naujo įdiegė „Windows“, kad išspręstų problemą, oficialiame AMD pagalbos dokumente teigiama, kad ją buvo galima išspręsti tiesiog iš naujo įdiegiant grafikos tvarkyklės paketą. Kad ateityje išvengtumėte nepageidaujamų tvarkyklių diegimo iš „Microsoft“, AMD rekomenduoja išjungti „Windows Device Installation Settings“, atidarant „System Properties“, pasirenkant skirtuką „Hardware“, spustelint „Device Installation Settings“, paspaudžiant „NO“ mygtuką ir spustelint „Save Changes“. Galiausiai iš naujo paleiskite kompiuterį, kad pakeitimas įsigaliotų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.