„YouTube“ kova su reklamų blokuotojais tęsiasi, dabar taikinyje trečiųjų šalių programos

Praėjusių metų spalio mėn. „YouTube“ pradėjo visapusišką kovą su reklamos blokatoriais, po to, kai birželio mėn. buvo pradėtas nedidelio masto eksperimentas. Dabar, praėjus daugeliui mėnesių, kovos veiksmai plečiami.

„YouTube“ paskelbė, kad pradės taikyti savo kovos su reklamos blokatoriais politiką trečiųjų šalių programėlėms, kurios pažeidžia „YouTube“ paslaugų teikimo sąlygas. Šį kartą „YouTube“ konkrečiai nurodo „reklamų blokavimo programas“, nors gali būti, kad taikiniu gali tapti ir trečiųjų šalių grotuvai su integruotu reklamų blokavimu.

Kalbant apie reklamų blokavimo programėles, tokios kaip „AdGuard“ leidžia atidaryti „YouTube“ per reklamų blokavimo programėlę, kurioje galite matyti vaizdo įrašus be trukdymų. To padaryti nebebus galima. Jei bandysite pasinaudoti šia apeinama priemone, pamatysite klaidą „Toliau nurodytas turinys šioje programoje neprieinamas“.

„YouTube“ pabrėžia, kad jos sąlygose neleidžiama trečiųjų šalių programėlėms išjungti reklamų, „nes tai neleidžia kūrėjui gauti atlygio už žiūrimumą, o „YouTube“ reklamos padeda remti kūrėjus ir leidžia milijardams žmonių visame pasaulyje naudotis transliacijos paslauga“.

11 Komentarai

 1. d3t0 parašė:

  Kad nelabai jiems ten sekasi ta kova.

 2. Diaxminde parašė:

  Nekenčiu reklamų, o paremti kūrėjus ar užsiimti labdara būtina tik tiesiogiai be jokių tarpininkų. Nes jei neiškart, tai anksčiau ar vėliau, vienaip ar kitaip prasideda tokios nesąmonės ar machinacijos po vis „teisingesniais“ šūkiais.

 3. Tinkinimas parašė:

  Užknisa ne reklama, o įkyri reklama.

  • neblogai parašė:

   T.y., praktiškai visa pagarsinta reklama. Jei rasčiau, kokiais įskiepiais tą pagarsinimą sumažinti iki normalaus garso lygio, gal ir sutikčiau kad man reklama būtų rodoma.

 4. I_ADV_I parašė:

  Kai YT visa tai prasidėjo – pradėjau žiūrėti per Brave.
  Kol kas ten viskas gerai, kaip ir anksčiau.

 5. Litraz parašė:

  Telefone lokacija Argentina, youtubej irgi, ir kai pirma kart mokejau, prisijungiau tel per Argentinos vpn, dabar automatiskai prasitesia be vpn 99 euro centai kas menesi (mokejau su paypal is Lt banko korteles)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.