„PlayStation 5 Pro“ gaus 45 % greitesnę grafiką

The Verge“ patvirtino, kad PS5 Pro turės naują našumo režimą, vadinamą „aukšto procesoriaus dažnio režimu“, kuris padidins procesoriaus dažnį iki 3,85 GHz. Šis pasirinktinis 10 % padidinimas bus siūlomas kartu su „standartiniu režimu“, kuriame procesoriaus dažnis yra 3,5 GHz, t. y. toks pat, kaip dabartiniame PS5. Jei žaidimui nereikės papildomos procesoriaus galios, konsolė šią galią galės panaudoti grafiniam procesoriui, kuris, PS5 Pro atveju, sulaukia didelio pagerinimo.

Žiniasklaidos pasiektuose dokumentuose specifikacijos neminimos, tačiau „Sony“ patvirtina, kad grafikos galia bus 45 % didesnė nei standartiniame PS5. Grafikos procesorius galės geriau išnaudoti sistemos atmintį ir turės patobulintą ray tracing palaikymą.

Kalbant apie atmintį, teigiama, kad „Pro“ versija turės tokią pačią atminties talpą, tačiau žaidimai galės naudotis papildomais 1,2 GB sisteminės atminties, o tai 16 GB talpos PS5 Pro atveju reiškia 13,7 GB vien tik žaidimams. Atminties sparta taip pat padidinta ir sieks iki 576 GB/s maksimalaus pralaidumo, palyginti su 448 GB/s standartinėje konsolėje.

Teigiama, kad PS5 Pro turi „specialiai mašininiam mokymuisi pritaikytą architektūrą“, leidžiančią atlikti iki 300 TOPS 8 bitų skaičiavimus. Tai būtų naudinga PSSR („PlayStation Spectral Super Resolution“), kuri yra „Sony“ vaizdo išdidinimo technologija, panaši į NVIDIA DLSS (kuri naudoja ML artefaktams pašalinti).

Teigiama, kad naujoji konsolė pasirodys šių metų atostogų laikotarpiu. Tikslesnė išleidimo data kol kas dar nepatvirtinta.

2 Komentarai

  1. Roger2x parašė:

    Jeigu atsirado PRO reiskia ne uz kalnu ir Playstation 6 – dirba japai

    • StrelokRTX parašė:

      Aš realiai apie tą patį, dažniausiai vėlyvojo ciklo konsolių nelabai apsimoka imti, galvojau ps5 paimti, bet dėl užkeltų kainų tai ir nepirkau. Vietoj to steam deck paemiau ir neblogai suėjo

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.