Ypač lengvo dizaino PDS serijos AOC monitoriai jau parduotuvėse

„Studio F. A. Porsche“ sukurti aptakūs ir elegantiški AOC monitoriai jau prekyboje

Amsterdamas, 2017 m. liepos 20 d. – du nauji monitoriai, sukurti žinomos dizaino įmonės „Studio F. A. Porsche“ pagal monitorių įmonės AOC idėją dabar jau pasiekiami parduotuvėse. 24 colių įstrižainės „AOC PDS241“ ir 27 colių įstrižainės „AOC PDS271“ yra vieninteliai tokio tipo monitoriai, turintys unikalią išvaizdą. Abu monitoriai gali pasigirti trijose pusėse berėme AH-IPS ekrano panele ir asimetriniu metaliniu stovu, slepiančiu maitinimo ir ekrano signalo kabelius viduje, – taip sukuriamas itin grakštus minimalistinis pavidalas. 27 colių įstrižainės „PDS271“ monitorius neseniai gavo „2017 COMPUTEX d&i award“ apdovanojimą už išskirtinį dizainą.

Apdovanojimą pelnęs, revoliucinis dizainas: „AOC PDS241“ ir „PDS271“

Dizaino filosofija pagal Ferdinand Alexander Porsche
Išskirtinio dizaino kelionė prasidėjo nuo Ferdinand Alexander Porsche citatos, kuri atspindi vieną iš pagrindinių „Studio F. A. Porsche“ principų: „Analizuojant objekto funkciją, jo forma dažnai tampa akivaizdi“. Monitoriaus atveju, jo funkcija yra rodyti vaizdo turinį, kas yra atliekama per jo pagrindinį komponentą – ekrano panelę. Taigi, faktiškai, idealus monitorius būtų gryna ekrano panelė, be jokio stovo, kabelių ar kitų dėmesį blaškančių dalių. Bet realybėje šiandienos monitoriai dažniausiai pasižymi tam tikra netvarka, kylančia dėl kabelių, kabančių jų nugaroje. Todėl PDS serijos dizaino idėja – atsikratyti šios netvarkos, sujungiant stovo ir kabelių funkcijas į vieną, kažkaip suformuojant kabelius taip, kad jie taptų stovu. Galutinis rezultatas yra asimetrinis metalinis stovas, įkvėptas natūralios, laisvai tekančios kabelių išvaizdos ir laikantis laidus viduje. Cilindrinė stovo ašies forma padeda naudotojams intuityviai suprasti apie pakreipimo galimybę.

 

Inovatyvus, aptakus ir elegantiškas
PDS serijos monitoriai patraukia akį, žiūrint iš bet kurio kampo. Priekyje trijose pusėse berėmis dizainas leidžia naudotojams mėgautis AH-IPS ekrano panele visu gražumu. Asimetrinis metalinis stovas akcentuoja supaprastintą ir minimalistę išvaizdą. Šie monitoriai taip pat turi mažiausiai apkrautą išvaizdą nugarinėje pusėje iki šiol, nes nesimato kabelių, dėl to jie puikiai tinka viešosioms erdvėms. Šoninis PDS serijos monitorių profilis stulbina tik 5.2 mm storiu.

Maitinimo ir ekrano signalo jungtys yra drauge pravestos metalininiame stove, kuris baigiasi išoriniu moduliniu skydeliu su HDMI ir maitinimo įvestimis. Kabelių integracija į stovą kuria revoliucinį požiūrį į standartinį monitorių dizainą. Su PDS monitorių serija, „forma“ išauga iš „funkcijos“.

 

Išskirtinė vizija viduje ir išorėje
Išorėje šie monitoriai nepanašūs į jokį kitą rinkos monitorių, o jų viduje įmontuota naujausia AOC AH-IPS panelė, tinkanti beveik kiekvienam atvejui. Šios panelės turi 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ skiriamąją gebą su plačiais 178° žiūrėjimo kampais. Dėka „AOC SuperColor WCG“ technologijos, panelės padengia 100% sRGB ir 90% NTSC spalvų spektro.
Abiejuose monitoriuose taip pat įdiegta „AOC Low Blue Light“ technologija, sumažinanti žalingos trumpųjų bangų mėlynos šviesos kiekį, ir „Flicker-Free“ technologija, reguliuojanti monitoriaus ryškumą su nuolatine srove (DC, angl. Direct Current), vietoje impulso pločio moduliacijos srovės (PWM, angl. Pulse Width Modulation), tam, kad sumažintų mirgėjimą ir palengvintų akių diskomfortą.

Gamintojo rekomenduojama kaina yra 219 € už „PDS241“ modelį ir 299 € už „PDS271“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.