ZOTAC: 4x 8-pin į 12VHPWR adapteris galės atlaikyti tik 30 prijungimo ciklų

Pasak ZOTAC, 4x 8-pin į 12VHPWR maitinimo kabelio adapterį reikia išimti atsargiai ir tik tada, kai tikrai būtina. Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie dažnai keičia arba išiminėja vaizdo plokštes, būtinai suskaičiuokite, kiek kartų buvo naudotas maitinimo kabelio adapteris. ZOTAC savo svetainėje pateikia įdomią pastabą, kurioje teigiama, kad 4x 8-pin į 12VHPWR (vadinamasis PCIe Gen5 arba 16-pin) maitinimo kabelis turi ribotą tarnavimo laiką iki 30 prijungimų / atjungimų.

Kaip galbūt žinote, NVIDIA ir jos partneriai minėtą adapterį komplektuos, kad užtikrintų suderinamumą su visais maitinimo šaltiniais, įskaitant ir tuos, kurie neturi modernios 450 W arba 600 W PCIe Gen5 maitinimo jungties.

Apie adapterių problemą visai neseniai pranešė PCI-SIG narė NVIDIA, kuri bandė įvairius maitinimo kabelių ir maitinimo šaltinių prototipus. Jie pastebėjo, kad kai kurie kabeliai dėl stipraus lenkimo arba dėl per didelio prijungimo ciklų skaičiaus (apie 40) buvo linkę kaisti ar net išsilydyti. Nepaisant to, ZOTAC nurodyti 30 ciklų yra netgi mažesni nei tie, apie kuriuos NVIDIA pranešė PCI-SIG, siekdama atkreipti dėmesį į galimas tokių maitinimo kabelių problemas.

Sprendžiant iš PCI-SIG skaidrių datos, apie šiluminio nuokrypio problemą pranešta rugpjūčio 25 d. Labai tikėtina, kad ZOTAC tiesiog apsisaugo save, jei kiltų kokių nors problemų su jų adapteriu, dėl to nurodomas jo ciklų tarnavimo laikas. Tikėtina, kad jokių problemų nebus adapterius jungiant ir daugiau kartų, tačiau teisiniais sumetimais ši nedidelė pastaba užtikrina, kad galima problema nėra ZOTAC rūpestis.

 

5 Komentarai

 1. newdiamond parašė:

  ziuriu R&D ir coop tar imoniu nebeliko….
  kiekvienas dirba sau.
  Taigi rezutlatas perejimai astunkojai, kurie svelnus ir trapus kaip zefyras

  Laukiam nauju ideju kaip turetu buti montuojamos monstriskos vga. seniai laikas pokyciams.
  ar ramstis vga cia bus didziausias isradimas 🙂

 2. Povilas parašė:

  Pirma karta girdziu apie tokius adapterius, bet nesupratau, tokias gpu sukuria, o laido nesukuria?

  • newdiamond parašė:

   nene cia adapteris. senas psu, nauja gpu.
   adapteris, kuris gali blogiausiu atveju net sukelti gaisra.

   esme, kad ant pcb niekas nenori deti keliu jungciu…o uzdeda viena 12hpwr ar kaip ten jungti, kuri yra viena, o galios per ja turi patekti daug i gpu

  • vanduo4 parašė:

   Čia elementarus dalykas.
   – Kai perduodama tokia galia, dega visi kontaktai, kurie neprisijungia idealiai;
   – O tas idealumas išnyksta kai kontaktai susidėvi dėl junginėjimo. Atsiranda micro tarpai ir kibirkščiavimas, dėl ko kontaktai ir kaista.
   – Belieka laukti belaidžio galios perdavimo, lygiai kaip telefonų įkrovimas.
   – Šitos technologijos sukūrimas NEIŠVENGIAMAS, o ji pakeis apskritai visą mūsų žinomą elektroniką.
   – įtariu išliks tik FPS info perdavimo kabelis, maitinimas taps belaidžiu – magnetiniu.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.