- Naujesnis įrašas Perkamiausi „Steam“ žaidimai, birželio 5 d.
- Senesnis įrašas 16 branduolių „Threadripper“ – 849 USD?
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 293 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 193 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 184 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 137 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 109 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 104 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 98 views
- HDMI 2.2 padvigubina duomenų pralaidumą, leis naudoti 4K@240 Hz be DSC 86 views
Daugiau



Kaip su sistemos užsikrovimu? Teko skaityti, kad kai kurios AM4 motinos labai ilgai užtrunka kol įsikrapšto į OS krovimosi langą?
Iki BIOS Post meniu 3-5 sekundės. Kiek ilgiau nei norėtus. Po to jau viskas normaliu greičiu vyksta, palyginus su senesne Intel sistema.
Ar veikia sistema pasirinkus 4+0 konfigūraciją?
Veikia, tik, kad lieka aktyvūs 6 branduoliai. Tad galima sakyti, kad 4+0 neveikia, bent jau kol kas.
Keista. Ant saviškės (B350M Mortar) kaip tik vakar pabandžiau 3+0 (R5 1600)- veikė kaip tikėtasi, o ir šiaip neteko kitur skaityti apie kokias nors problemas išjungiant dalį branduolių. Matyt, su Aorus bus tokia laikina bioso keistenybė.
Beje, 3+0 pas save pabandžiau galvodamas apie tai, kokius Raven Ridge AMD išleis. Ryzen CCX’as gali veikti ir dviem, ir trim, ir keturiais branduoliais, taigi įdomu ką AMD pasirinks išleisti. Būtų įdomu jau dabar pamatyti žaidimų testus ant Ryzen 4+0 vs 3+0 vs 2+0- bet kol kas lyg niekas nėra tokių testų padaręs.
Kadangi pas mane R5 1600 6 branduolių tai tas 4+0 ir neveikia, nes CCX 3+3 šiaip yra. Bet čia ne tau sakau, nes tu ir taip žinau, tik tikriausiai pagalvojai, kad pas mane buvo kažkas su 8 branduoliais.