„AOC C27G2ZU“ apžvalga + KONKURSAS (konkursas baigėsi)

Intro

Jau seniai žaidėjams skirtų monitorių rinkoje 144 Hz atnaujinimo dažnis yra standartas, bet tiek gamintojams, tiek žaidėjams to negana. Dėl to siūlomi monitoriai su 240 Hz ar net 360 Hz atnaujinimo dažniu. Mes kol kas esame bandę tik 165 Hz monitorius, bet dabar galėsime pajausti 240 Hz atnaujinimo dažnį. Tai bandysime padaryti su „AOC C27G2ZU“ monitoriumi, kuris be 240 Hz taip pat turi 0,5 ms atsako laiką. Tad viskas orientuota į konkurencingus žaidėjus. Dėl to 27 colių ekranas turi tik 1920 x 1080 rezoliuciją, o tokio derinio irgi dar neteko bandyti. Todėl bus įdomu savo akimis įsitikinti, ar rezoliucijos tikrai labai trūksta, ar dar galima monitoriumi naudotis pakankamai komfortiškai.

„AOC C27G2ZU“ monitorius taip pat turi lenktą ekraną, kas 27 coliams tikrai nėra reikalinga, bent jau tokia yra pirminė nuomonė. Apie išlinkio pasiteisinimą ar nepasiteisinimą irgi pakalbėsime apžvalgoje.

42 Komentarai

 1. boska parašė:

  Neseniai įsigijau lygiai tokį pat monitorių AOC C27G2 lenkta, tik atnaujinimo dažnis 165 Hz. Žaisdamas tikrai jaučiasi didelis skirtumas po paprasto IPS monitoriaus. Bet mano nuomone, su IPS panelė, naršyti, dirbti, ir žiūrėti video, labiau patiko, ne taip akis vargina. Ačiū Mindaugui, pabandysiu pasinaudoti apžvalga, paderinti spalvas, gal atrasiu, kas man labiau tiks ir patiks.

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Tau tikriausiai ne tiek IPS trūksta kiek rezoliucijos didesnės. 27 coliams FHD yra tikrai mažai ir gali būti pateisinama tik tuose monitoriuose kur labai didelis atnaujinimo dažnis. Būtent toks ir yra šitas.

 2. Mindaugas Klumbis parašė:

  Dėl žaidimo gavome keletą neteisingų atsakymų dėl maksimalios AOC monitorių įstrižainės, tiesiog pasižiūrėkite gamintojo tinklapyje: https://eu.aoc.com/en/gaming-monitors

  • 1Xtra parašė:

   AOC turi ne tik gaming monitorius. Commercial Display yra kur kas didesni.

   • Smirgelis parašė:

    Čia jau galima kabinėtis, ar tie commercial display yra monitoriai, ne televizoriai.

   • ojojoj parašė:

    Mindaugas jau aiskiai nurode kur paziureti ir surasti to ko klausia norint laimeti, nes gal tuoj ir visokius prototipus pradesim ieskoti kas ka pvz per kokia paroda parode ir jau ten skaitosi, kad yra toks iar anoks. Siuo atveju Mindaugo nuoroda labai aiski ir neisradynejam dviracio ir neieskom nauju taisykliu-modeliu, kai konkursas tesiasi su aiskiai nurodyta vieta kur ziureti.

   • Mindaugas Klumbis parašė:

    Nieko pikto čia tikrai nėra, tiesiog paprastas nuovokumas, kad kalbame apie monitorius, kurios galime įsigyti mažmeninėje rinkoje.

    • 1Xtra parašė:

     Visus juos galima nusipirkti mazmenineje rinkoje :).. Televizorius turi TV imtuva, o comercial Dispplay yra tas pats monitorius/ekranas, tik didesnio dydzio ir skirtas prezentacijoms ir videokonferencijoms.

 3. svabas2 parašė:

  240 Hz
  49 inch

 4. Eufrazerijus parašė:

  Kada bus renkamas laimėtojas ir kada su juo bus susisiekta? Kada tikrinti el. pašto dėžutę 🙂

 5. DjValentas parašė:

  Kas laimėjo 🙂

 6. BC00 parašė:

  Daug laiškų, užtruks. Turbūt tik savaitgalį.

 7. svabas2 parašė:

  mielas, Kalėdų seneli, aš palikau vietos po eglute

 8. enerasu parašė:

  dammm… kaiptik reik monitoriaus

 9. nemesis parašė:

  Noriu pasitikslinti dėl prierašo „konkursas baigėsi“. Aš maniau konkursai baigiasi kai būna išrinkti laimėtojai ir jiems atiduoti prizai, o ne tada kai parduodi teleloto bilietus ir pasakai na sorry, baigėsi loterija. Ar reikia suprasti kad aukso puodą buvo nuspręsta pasilikti sau? 🙂
  Bilietėlių pirkimo laikas gal ir baigėsi, bet ne konkursas mano nuomone.
  Aš suprantu ką reiškia, kai parašo – laimėtojas bus paskelbtas po 2020 gruodžio 15d., bet man tada iškart kyla klausimas, o kiek metų gali užtrukti tas „po“? Iki 1? 2? 5?

  • ToBeX parašė:

   Viskas čia tvarkoj, konkursas vyko nuo tada iki tada, konkursas baigėsi,o laimėtojas bus paskelbtas „turbūt tik savaitgalį“.
   Pats žinai, kad žmonės čia daugiau iš idėjos dirba ir turi kitus pilno etato darbus 🙂

   • nemesis parašė:

    Kad iš idėjos aš suprantu. Man ir šiaip keista kad tokio lygio konkursas čia įvyko.
    Bet dažniausiai konkursai turi ir laimėtojo rinkimo ir paskelbimo laiką įvardintą.
    Na dėl tikslumo ir konkurso pabaigos, tai vis tiek aš lieku prie savo nuomonės ir manau jis nesibaigė. Eurovizijos konkursas nesibaigia dainų išklausymu, jis baigiasi laimėjusios dainos išrinkimu ir paskelbimu…

 10. Smirgelis parašė:

  Pažiūri apžvalgą ir nusprendi, kad metas pradėti žaisti ant 144hz (tiksliau bandyti su 570 4gb), užsisakai 24 colių g2, 2-3dd,parduoti seną moniką, atveža jau į sandelį, ir sudaužo nukraunant. Ir tada belieka užsisakyti 1440p…

 11. sabas parašė:

  hmm… ir savaitgalis baigia praeiti…

 12. BC00 parašė:

  Koks nekantrumas, kantrybė – dorybė 😉

  Šįkart sėkmė nusišypsojo Mariui (acc Maariux). Su laimėtoju bus artimiausiu metu susisiekta dėl prizo įteikimo.

  Tuo tarpu nenusimename ir laukiame kitų konkursų 🙂

 13. Knocknevis parašė:

  Ateiciai gerai butu irasyt laimetojo traukima ir patalpinti kazkur. Nes dabar tai belenka galvot galima.

 14. 1Xtra parašė:

  Sveikinimai,
  Aciu sio konkurso iniciatoriams ir aktyviems dalyviams :).

 15. Roger2x parašė:

  Dekoju saitui uz tokius konkursus, saunuoliai

 16. Maariux parašė:

  Su pirma Naujųjų diena !
  Neseniai atkeliavo monitorius, dėžėje radau ir palinkėjimą, maloniai nustebino, ačiū 🙂
  Pridedu nuorodą į foto (nepeikit dėl kokybės, naktinė foto) https://ibb.co/9H3ntF2
  Pastatytas šalia dabartinio AOC Q3279VWFD8.
  Įspūdžiai panašūs kaip ir apžvalgoje.
  Labiausiai krenta į akį 81 PPI tankis, kas juntama žiūrint net į ikonėles – matomos horizontalios pixelių linijos (kažkas panašaus kaip karinių žaidimų efektas). Keista, bet kiek didesnio tankio Q32 (tankis 93 PPI) to jau nesijaučia. Sau pasidariau išvadą, kad ~93 PPI yra dugnas monitoriui.

  Spalvos bendrąja prasme atkuriamos labai panašios lyginant VA ir IPS matricas, tik dėl VA ypatumo ir lenkto ekrano ties kraštais atsiranda šešėliai.
  Prasukau su Spyder5 pro testą, sRGB (100%) ir AdobeRGB (85%) labai panašu į Q32 su IPS matrica.

  Na ir aišku žaidimai, efektas tikrai jaučiasi tarp 75Hz 5ms ir 240 Hz 1ms. Tiesa, pabandžiau ir 120 Hz, didelio skirtumo nepastebėjau tarp 120 ir 240, galbūt daugiau laiko reikia praleisti.

  Kas dėl rezoliucijos, galutinai tapo aišku, kad FHD max tik 23/24″.

  Trumpai tiek, likit sveiki 2021 😉

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.