Ar verta primokėti už MSI „Gaming“ vardą – bandome „GTX 1660 GAMING X“ ir „GTX 1660 VENTUS XS OC“

Pakuotė ir komplektacija

Vien pažvelgus į pakuotes matome, kad „Ventus“ ir „Gaming“ serijos yra visai kito kalibro. „MSI GeForce GTX 1660 Gaming X“ dėžė – daug masyvesnė, be to, išorėje kartonas, o „MSI GeForce GTX 1660 Ventus XS OS“ viršutinė dalis yra plonas popierius.

Pradžiai pradėkime nuo „MSI GeForce GTX 1660 Ventus XS OC“. Vaizdo plokštės dėžė – įprastos stačiakampio formos, dominuoja tamsus fonas. Priekyje yra produkto atvaizdas ir pavadinimas. Čia taip pat minimos esminės savybės: „Turing“ shader‘iai, GDDR5 atmintis ir DirectX 12 bei „Ansel“ palaikymas.

Dėžės gale pilna informacijos apie perkamą vaizdo plokštę. Čia surašytos pagrindinės specifikacijos; taip pat sužinome, kad ventiliatoriai yra „TORX 2.0“ tipo. Dar matome, kad vaizdo plokštės konstrukcija yra sutvirtinta galinės plokštės.

Pakuotės šonuose labai naudingos informacijos nerasite, ten įvairiausi nereikšmingi užrašai.

Vaizdo plokštė supakuota gerai, ją supa minkšta puta. Ji dar įdėta ir į antistatinį maišelį.

„MSI GeForce GTX 1660 Ventus XS OC“ komplektacija skurdi, gauname tvarkyklių kompaktinį diską, trumpą naudotojo vadovą ir padėką, kad pasirinkome MSI produktą.

„MSI GeForce GTX 1660 Gaming X“ dėžutė yra panašios formos, tik kiek didesnė; kaip minėjome, jos išorė yra kartoninė. Dėžės spalvinimas labai panašus, kaip ir „Ventus“ atveju. Priekyje matome vaizdo plokštės atvaizdą, pavadinimą ir paminėtas kelias produkto savybes.

Gale randame vaizdo plokštės specifikacijas. Gamintojas dar paaiškina, kaip veikia „Twin Frozr 7“ aušinimo sprendimas, taip pat užsimenama apie „TORX 3.0“ ventiliatorius, kurie užtikrins gerą aušinimą ir tylą.

Pakuotės šonuose irgi nėra nieko įdomaus.

„MSI GeForce GTX 1660 Gaming X“ yra apsupta minkštų putų, tad ją pažeisti transportavimo metu bus sunku. Vaizdo plokštė tradiciškai įdėta į antistatinį maišelį.

Kaip jau darosi įprasta, komplektacija yra kukli. Be vaizdo plokštės dar gauname tvarkyklių kompaktinį diską, naudotojo vadovą, komiksą ir padėką už įsigytą MSI produktą.

11 Komentarai

  1. Xron parašė:

    O ar negeriau isigyti gtx 1660ti uz ~280? zinoma uz sita kaina bus prasciausios is gtx 1660ti, bet 15/20% nasumo padidejimas visai neblogai.
    Be to su gtx 1660ti galima ir i 1440p 60hz pasizvalgyti (zinoma ne tokiuose zaidimuose kaip metro and ultra)

    • Mindaugas Klumbis parašė:

      Tai visada taip, kad geriausi žemesnės pakopos modeliai vos ne persidengia su aukštesnės pakopos vaizdo plokštėmis. Tik tiek, kad su geriausiais modeliais gaunamas geras aušinimas, o pigiausi ir lieka pigiausiais. Tiems kam triukšmas visai neįdomus ir reikia grynai kuo geresnio spartos/kainos santykio tai geriau imti pigiausius modelius ir tiek.

      • No1Knows parašė:

        Pries gerus metus pirkau iChill 1060 6gb su 3 ventiliatoriais, absoliuciai negirdziu kada jie dirba, kainavo pigiau uz msi pigiausia su 2x vent. Temp normalios, zaidziant 60 – 70c. Kazkaip man sitas vardas atrodo nuvertintas/neivertinas ir labai mazai apzvalgu tematyt. Ir visi mano zaidziami zaidimai ant 2k visdar, nereik nei 1660

        • Mindaugas Klumbis parašė:

          Seniai aišku, kad mažiau žinomi gamintojai siūlo geresnę vertę. Aušinimas XX60 serijoje, net būdamas prastas taip neerzins, nes grafikos procesorius mažai elektros naudoja. Čia kiekvienam savo ką rinktis. Jei galėtum visas kortas išbandyt tada būtų aiškiau viskas.

  2. Nukainotas parašė:

    O neverta nusipirkti kokį nors aušinimo vandeniu sprendimą ir tada imti pigiausią vaizdo pl. modelį? O kai ateina laikas keisti vaizdo pl., vėl naudoti tą patį vandeninį aušintuvą? Jei po kokių 2 keitimų atsipirktų, tai visai gal nieko. Ar pigiausi gpu turi dar kokių nors trūkumų, neskaitant prastesnio aušinimo?

    • SoTOP parašė:

      Problema ta, kad aušinimas vandeniu bus gana brangus. NZXT G12 + jam tinkantis 120mm AiO kainuos ~100€, tai perkant apžvalgoje minimas vaizdo kortas ir pridėjus tuos 100€ galima nusipirkti praktiškai dviem lygiais geresnes 2060 arba 5700 ir stipriai laimėti greičiu. Arba galima undervolt’inti jas pasiekiant 1660 spartą ir net su neypatingai gerais oriniais aušintuvais turėti praktiškai visišką tylą. Iš esmės kol už aušinimo vandeniu kainą gali nusipirkti geresnę kortą tai nelabai turi prasmės.

    • Mindaugas Klumbis parašė:

      Dar gali paskui nutikti taip, kad aušinimas sekančiai kortai nebetiks, nors maža tikimybė to. Be to, su vandeniu jau reikia norėti kruštis, judančios dalys yra kam sugest. Dar ir pompos visų garsą skleidžia kažkokį.

      Aš tai geriau orinuką pirkčiau masyvų.

      P.S. pigesnės kortos dažniausiai turi silpnesnę maitinimo grandinę iš prastesnių komponentų, bet užtenka jos. Kitas dalykas, pigiausi modeliai beveik visada gauna prastesnius grafikos procesorius. Jiems reikia didesnės įtampos, kad pasiekt tam tikrą dažnį.

  3. BC00 parašė:

    Dėti H2O ant brangesnių kortų turi daugiau logikos, nes ten kainų skirtumai tarp reference dizaino ir custom kaip ir didesni, (ir pačios kortos karštesnės) bet kainų skirtumas labai priklauso nuo pasirinktų modelių. Kitas dalykas, keičiant aušintuvą ant tam tikrų gamintojų VGA prarasi garantiją…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.