- Naujesnis įrašas Pirmieji „Ryzen Threadripper“ spartos testai
- Senesnis įrašas „Intel“ i3 šeimos „Coffee Lake“ procesoriams ketina suteikti 4 fizinius branduolius?
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 309 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 196 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 186 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 145 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 113 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 108 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 107 views
- „RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition“ ir „Voidwrought“ žaidimai siūlomi nemokamai 94 views
Daugiau




Kaip ir galima det taska – SLI/CF mires. Ir jokiais pazadais negalima tiket, zadejo AMD + NVIDIA palaikyma su DX12, o normalaus scalinimo nera net ant to pacio brando. Aisku sake kad priklausys nuo developeriu, bet juk ta nuo seno visi zinojo, tai kam vis del to girtis.
PS: Gal galima „Testavimas“ pervadinti i koki „Testavimo aplinkos aprasymas“? 🙂
galetum priminti atveji kai 2 pigesnes plokstes pajungtos i CF/SLI turejo pranasuma pries 1 brangesne? (su titanais buvo kitokia istorija)
http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_770_sli_review,12.html
Taiklus linkas, tik 2013-ųjų žaidimų devs’ai buvo gerokai maloningesnei multi-GPU palaikymui, o ir skirtumas tarp single GTX 770 vs Titan gerokai mažesnis už GTX 1070 vs GTX 1080 Ti.
Dar vienas linkas apacioj 🙂 Tada ir kainodara lygtais buvo kitokia, netgi finansiskai apsimokejo labiau pirkt 2x low end negu 1x high end. Dabar apie SLI galima galvot tik jei biudzetas ir poreikiai gerokai virs 1080Ti, nes jo value @770€ yra 10% geresnis lyginant su 1070@450€ (SLI@900€), zinoma daugumai ir 1070 uztenka arba dar zemesnes klases GPU.
http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_760_sli_review,10.html
bc00 nu tu ir nepailsti 😀
o bendrai snekant, sli ir cfx tragedija ir tiek…jeigu kam pinigai kisene pleso – deda sli 🙂
Po šito review priėjau vienos išvados… Pirksiu 1080Ti SLI.
Tik nesigailek paskui tiek investaves i savo zaisliukus..
ifeelYou trolina 😀
Ne.. Tu ka. Kad jis trolintu ? Per rimtas zmogus yra.. xD
Aš apsimesiu tipo kad viskas gerai 😀 Tipo scalina 😀
DasMachine@ NV + AMD veikia, bet tik Ashes of the Singularity teste 🙂 Su DX12 visas multi-GPU support’as išvis buvo atiduotas į kūrėjų rankas:
„The whole point of DX12 was to remove as much driver abstraction as possible and give developers as much control of the GPU(s) as possible. This has it’s advantages and disadvantages. Namely, if a developer doesn’t care to code their DX12 game to use more than one GPU there won’t be anything NVidia or AMD can do about it short of lending their own devs to do it.“
O kas negerai su pavadinimu „Testavimas“?
SLI yra liuks sintetikoje, kuri visada gerai prižiūrima, kas IFeelYou ir domina, nes kitaip reikėtų 980Ti in SLI atsikratyti ir pradžiai pasistatyti bent vieną 1080Ti 🙂
Ai nezinau, as visa laika paspaudziu ant ten pirmiausia, tikedamasis pamatyti rezultatus ar pacia testavimo eiga. Turbut tik man taip 🙂