- Naujesnis įrašas Pakilus „Intel“ procesorių kainoms vis daugiau žmonių perka AMD
- Senesnis įrašas Vaizdo plokštės dėl muitų JAV brangs 10 %
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 293 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 193 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 184 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 137 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 109 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 104 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 98 views
- HDMI 2.2 padvigubina duomenų pralaidumą, leis naudoti 4K@240 Hz be DSC 86 views
Daugiau



Pagaliau mano plokštė arenoje – ačiū už gerus įvertinimus! Iš kart saulė iš už debesų išlindo. Pas mane RAM-as mikse su R5 2400G ant 3466 Hz berods dabar dirba, tiesa testų nedariau – nelūžta – tai skaitau ir testų nereikia :). Dar atsako laikai tikrai didesni. Kiek liūdna, kad 2700x nesugebėjo datraukti iki 3600 Hz, dėjau viltis, kad po sistemos „updaito“ išnaudosiu visą potencialą… na gal trečiai serijai tą pavyks padaryti. Kaži ar mažinant atsako laikus galima laimėti daugiau fps žaidimuose (kaip supratau tektų Hz žemėn leisti)? Neapsisprendžiu ką su jais daryti, žaisti ar nekišti nagų ir džiaugtis, kad aplamai ekranas nemėlynuoja (nors kartais vis dar sužalioja) 🙂
Manau, kad APU bus jautresnis CL mažinimui. Priešpaskutiniame puslapyje padarėme testų kas vyksta su 2700X sumažinus CL nuo 16 iki 14. Kai kur buvo galima išlošti porą fps. Aišku kuo mažesnis dažnis, tuo CL galima labiau sumažinti. Turi pats pasižaisti su savo sistema ir pasižiūrėti jos galimybes 🙂
ui apsimelavau, visgi 3398 hz… Buvau tikras, kad paskutinį kartą išstatinėjau aukščiau… Galva ne be ta jau :/
Klausimėlis iš naujausio straipsnio apie Zen 2 ir 3600 MHz CL15 atminties palaikymą. Kaip manot ar ši plokštė galės palaikyti tokią atmintį jei aš į ją įkišiu naująjį ZEN2, kuris tokius „kaulus“ palaiko be problemų?
Kiek žinau dabar RAM problemos yra dėl IMC, kuris yra pačiame procesoriuje. Tad, bent teoriškai išėjus geresniems procesoriams ta pati pagrindinė pl turi palaikyti greitesnę atmintį.