- Naujesnis įrašas Brangiausias „Zen“ kainuos 499 USD ir lenks „Core i7-5960X“?
- Senesnis įrašas „Asus“ išleidžia „GeForce GTX 1080 STRIX A8G“ vaizdo plokštę
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 339 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 201 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 191 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 154 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 120 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 113 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 112 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 112 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 110 views
- „RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition“ ir „Voidwrought“ žaidimai siūlomi nemokamai 101 views
Daugiau



Kaip tik prieš porą dienų draugui sudėjau dalis į šitą korpusą. Tai labai patiko laidų išvedžiojimo galimybės ir patogumas viską dedant. Vienas dalykas, kuris truputi „nepatiko“, tai kad ventiliatoriaus laidas per trumpas buvo. Reikėjo priekinį ventiliatorių pakelt aukščiau. Bet čia tikriausiai labiau motininės bėda, kuri pas jį šiek tiek siauresnė yra nei standartinė atx 😉
Taip, priekinio fano kabelis galėtų būti ilgesnis, bet jį pavyko prijungti prie motinos ir nenaudojant 3-pin -> molex perėjimo 🙂
Laukiame Be quiet dark base 900 (pro) review. Nes jis kol kas pagal tyla mane labai vilioja.
Jop ir aš laukiu Dark Base apžvalgos. Ne tik tylus, bet ir labai seksiukas korpusas.
Smagu matyti kaip biudžetiniai korpusai tobulėja ir už mažą sumą dabar gali gauti puiku korpusą, o ne tik pigią baisią dėžę kaip prieš kelis metus.
Kaip tik teko dar vakar pačiupinėt Ostrog… MasterBox visai kitos klasės korpusas, nors brangesnis vos 5iais eurais…
900 Pro sunku gauti dėl samplų deficito, bet anksčiau ar vėliaus bus, gal net šiais metais dar.
Dark base 900 jau pakeliui (tiesa ne PRO versija) bet man langas nereikalingas ir samung wireless pakrovejas, daugiau viskas tas pats. Parasysiu ispudzius, dabar kol kas Silencio 452.