- Naujesnis įrašas „Sapphire“ pardavinės „Radeon RX 460“, turinčią 1024 Stream procesorius
- Senesnis įrašas Programėlių rinka išgyvena aukso amžių
Naujausi komentarai
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
- Raijmiss 2026-06-19 at 20:07 Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USDKaip už reklamos generatorius tai jau per daug plešia...
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 258 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 189 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 169 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 140 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 109 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 107 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 102 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 98 views
- Oficialu: atskleistas GTA VI viršelio dizainas, už savaitės bus priimami užsakymai 93 views
- HDMI 2.2 padvigubina duomenų pralaidumą, leis naudoti 4K@240 Hz be DSC 85 views
Daugiau



http://m.memegen.com/h14u4g.jpg
Aš tai daugiau nesirinksiu gigabyte vien dėl siaubingo softo kreivumo . Per system information viewer negalima kontroliuoti pompos greičio , nors nustates kad dirbtų 60%. Įjungus pc pompa dirba 20% , pajungus minėta programa dažniausiai reikia rankiniu būdu nustatyt pompos greitį .
Mane tai vemti verčia visas RGB ir nereikalingų lempučių kratinys
Aš tai norėčiau pasidžiaugti, kad visos Asus Z270 serijos palaiko linux 🙂
Kone visos motkes palaiko linux by default 🙂 Esme is tikro cia net ne konkretus motkes gamintojas, o lustu rinkinys. Pastarajam patys gamintojai (Intel, AMD) arba foss bendruomene upstream’ina draiverius tiesiai i main-line kerneli. Tiesa, motkes gamintojai gali naudot papildomus lustus kitam funkciuonalumui, kurio neturi pats chipset’as, bet dauguma Realtek, Asmedia ir pan. lustu linux palaiko irgi out-of box.
Ka noriu pasakyti – nemanau, kad Asus Z270 kazkuom labiau linux-friendly nei Asus Z170 ar, bet kokio kito gamintojo panasu chipset’a turinti MB.