Jungtinės aušinimo pajėgos: „MSI Core Frozr XL“ CPU aušintuvas

Intro

Aštuoni karščio vamzdeliai ir 170 mm aukštis… Gal kažkas iš „Noctua“ asortimento? RGB LED. Tikrai aušintuvas ne „Noctua“ kompanijos. „Be Quiet!“? Ne. „Scythe“? Ne. Tiesa, šio CPU aušintuvo svoris 1,4 kilogramo. Pasiduodate? Tą ir siūlytume padaryti. Būtų galima išvardyti dar ne vieną pasižymėjusį aušintuvų gamintoją, kol į galvą šautų MSI, kuri aušintuvų rinkoje nėra palikusi nė menkiausio pėdsako. MSI pradėjo gaminti ne tik pagrindines ir vaizdo plokštes? Atsakymas kaip ir neigiamas. Apžiūrėję „Core Frozr XL“ aušintuvą aptikome specifinio dizaino detalių, kurios būdingos praktiškai tik „Thermalright“ produkcijai. Vėliau dar kiti požymiai patvirtins, kad šio MSI aušintuvo tikrasis gamintojas būtent „Thermalright“. Visi nekantrauja pamatyti įspūdingo techninių charakteristikų „Core Frozr XL“, kuris mus asmeniškai labai domina dėl dar vienos priežasties. Kainos. MSI aušintuvas atsiduria beveik identiškoje kainų zonoje, kurioje yra „Noctua NH-D15S“. Pastarąjį aušintuvą mes jau turime savo duombazėje, todėl bus labai įdomu patikrinti, ar „Core Frozr XL“ yra konkurencingas. Jo laukia tikrai grėsmingas varžovas.

16 Komentarai

 1. TomasP parašė:

  Žinai, kad skaitai naujo produkto apžvalgą pamatęs skiltį: RGB fotogalerija. 😀

  P.S. Vis dar laukiam oro prieš vandenį dvikovos.

 2. IFeelYou parašė:

  Aušintuvas pasigailėtinas. RGB ir drakonų prikišo, svoris milžiniškas, kaina didelė, suderinamumas su ram prastas, performanco nulis.
  Norėčiau pamatyt šitą vs. pigiausius vandens aušintuvus, jaučiu vieni vartai būtų. Jau nešnekant kad koks MasterLiquid 240 kainuoja dvigubai pigiau nei šitas.

  • TomasP parašė:

   Kodėl jau tokios nelygios kovos nori? Geriau gerą orinuką lyginti su geru vandenuku.

   • IFeelYou parašė:

    Tai su geru vandenuku nepakovos net pats geriausias orinukas 🙂 Ilgą laiką oras karaliavo vien dėl mažesnės kainos. Šiuo metu manau ant bangos galėtų užšokti pigus vanduo 40-50 eur riboje. Tokie review padėtų jį išreklamuoti mid end segmento sistemose.

  • Strelok parašė:

   Turiu sutikti. Nezinau, kas noretu toki pirkti uz 85 eur. Cia jau water-coolingo kainos kategorija. Butu, kokie 40 eur dar butu galima svarstyti. Dabar brangus aliuminio ir vario metalu gabalas ne ventiliatorius.

   • YOman parašė:

    turiu nesutikti 😀
    Čia svarbiausi dalykai yra DRAKONAI ir RGB…
    O tokie svarbūs dalykai papigiaj negali būt gaunami.

   • BC00 parašė:

    Dabar AiO kategorija žiauriai plati: nuo 40 iki 180 eurų. Platesnė už orą. Labai priklauso kas su kuo lyginama. Jei MSI prieš Be Quiet! Silent Loop 240 tai kaip ir viskas dar neblogai: +/- tas pats efektyvumas su pora nereikalingų dBA už trečdaliu mažesnę kainą. Jei palyginsim su ARCTIC Liquid Freezer 240, tada jau darosi negerai: mažesnis efektyvumas, daug didesnis triukšmas ir sutaupoma tik 10 eurų. Tik bėda, kad Freezer tikrai ne visur telpa. Bet NH-D15S prilygo/lenkė abu brangesnius AiO, parodant, kad Frozr XL nėra toks, koks iš tikro galėtų būti high-end oras.

 3. BC00 parašė:

  H2O vs oras šiek tiek nukelsim… Pirma pasirodys Be Quiet! Dark Rock 4 Pro vs Noctua NH-D15S ir tuo pačiu Noctua dar padės išsiaiškinti, ar plastmasės daro įtaką efektyvumui. Jei taip, tai kiek.

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.