- Naujesnis įrašas „Radeon RX Vega“ rezultatai 3DMark FireStrike teste
- Senesnis įrašas „Gigabyte“ sujungs pagrindinių plokščių ir vaizdo plokščių padalinius
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 293 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 194 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 185 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 141 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 110 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 105 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 100 views
- HDMI 2.2 padvigubina duomenų pralaidumą, leis naudoti 4K@240 Hz be DSC 86 views
Daugiau









patarimo noriu.
Kai turi du m.2 . SSD m.2 plokstele geriau deti virs VGA ir taip tikintis kad apipus case fanai in ir out. Ar vis del to geriau deti po VGA taip isvengiant silumos nuo VGA ?
Cia konkreciai apie 960 EVO
Apzvalga super….
Na kadangi turiu 960 Evo, tai galiu pasakyt kad esant normaliai aušinamam korpusui, net stipriai benchmarkinant temperatūros man nepakyla daugiau 42C*, tai problemų iškilt neturėtų, nebent kopijuoji milžiniškus kiekius duomenų.
Tiesiogiai jokio ventiliatoriaus nesu nukreipęs, M2 yra maždaug GPU lygyje, po ja.
Dėl apžvalgos tai super, padėjo apsispręsti. O šiaip tai mintis skaito, norėjau nusipirkęs padaryt trumpą apžvalgėlę.
paziuresiu 🙂 per kiek sugebesiu savo evo uzpildyti 100Tb 🙂
Kaip minėjau, pas mane ~40 C buvo 960 EVO/Pro idle temperatūra. Ilgo testavimo metu saugojau savo klausą, tai Phanteks Enthoo Primo ventiliatoriai buvo visiškai prisukti. Bet kuriuo atveju abejoju, ar max RPM būtų padėję kažką išpešti pagal unikalią korpuso apačios struktūrą.
kaip tik planuoju nusipirkti 1TB 960Pro. 2TB siek tiek per brangu.
1TB samsung 850pro neuztenka man.
„Intel Rapid Storage Technology“ gal kas domėjotės kiek jis praktiškai ir kam naudingas?
Nenaudojantiems RAID didžiausia „nauda“, jog IRST turi SATA tvarkykles, bet jų persvara prieš Microsoft daugiau nei abejotina.
O jeigu naudoji RAID? Daro jos ten kažką ar nelabai? Pas mane Windows Software RAID 0.
Su RAID neteko susidurti. Arba geriausias draugas google, arba pačiam išbandyti, tik ar nepradings RAID keičiant softą? 🙂
To ir bijau 😀