M.2 NVMe kaupiklio aušinimas „Asus TUF X299 Mark 1“ pastangomis: praktiška ar ne?

Intro

Vadovaujantis naujausiu „Asus“ sukurtu rinkodaros modeliu naujosioms Z370 (nors tai tinka ir X299 serijai) pagrindinėms plokštėms nesunku susigaudyti, kad rengiant apžvalgas dažniausiai tekdavo susidurti su dvejomis serijomis: ROG ir „Prime“. Pirmoji įsitaisiusi piramidės viršūnėje ir priklausomai nuo modelio gali pasiūlyti viską, ko geidžia žaidėjas ar ne mažiau užkietėjęs spartintojas. „Prime“ orientacija visai kita – profesionalas arba su karšta geležimi jau spėjęs seniau apšilti pirkėjas. Papildomai įvedusi supaprastintą (lyginant su ROG) ROG STRIX šeimą „Asus“ žemiau paliko gyvuoti nebe pirmus metus skaičiuojančią, tačiau dar niekad mūsų nebandytą, TUF seriją. Tokia galimybė atsirado šiandien. „Mark 1“ bus jau trečioji „Intel X299“ mikroschemų rinkinį turinti pagrindinė plokštė, privalėsianti pabendrauti su „Core i9-7900X“. Nekantraujame pasižiūrėti link ko evoliucionavo išskirtinės serijos dizainas, ką „Asus“ laiko pagrindine plokšte, skirta prieš tai sistemos nerinkusiam pirkėjui, kiek efektyvus ir ar išvis efektyvus yra M.2 lizdo aušinimas bei ką išskirtinio funkcijų ir programinės įrangos srityje gali pasiūlyti TUF‘as. Girdėjome, kad šį bei tą gali.

13 Komentarai

 1. IFeelYou parašė:

  Super review. Tikrai maniau kad čia daugiau gimmnick’as, o ne reali nauda. O vat matai…

 2. ZeroFM parašė:

  Konkrečiai idiotizmas … Uždengia plastiku heatsink kad visas karštis kauptūsi po juo o poto įdeda pasigailėtina fan ir va tau thermal armor .

 3. newdiamond parašė:

  noretusi, kad butu pabande samsung 960 variantus…ar tikrai ten butu kapiecas bet to super duper ausinimo

 4. BC00 parašė:

  @IFeelYou, tai nereiškia, kad MSI, ASRock, Gigos ar kitų Asus MB aušinimo sprendimai veikia taip pat gerai. Bet šitas veikia nepriekaištingai.
  Overclock3d.net išmatavo, kad su Prime 26,6 (be AVX) X299-A VRM’as buvo 3 C vėsesnis, o su 28.1 (kaip ir mūsų naudotoje 27,7 versijoje prisideda AVX) Mark 1 jau buvo 6 C vėsesnė. Keisti rezultatai, kaip ir jų sugebėjimas išmatuoti Mark 1 VRM’ą su HWInfo64. Man šitas softas nerodė VRMo sensorių.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.