Nestandartinis „ASUS RT-AC65P“ maršrutizatorius, atliekantis standartinius tinklo darbus

Intro

Tinklo įranga yra ne dažnas svečias apžvalgų rubrikoje, nors yra tikrai svarbi sritis kompiuterijos pasaulyje. Juk be interneto mūsų kompiuteriai taptų tik labai brangiais skaičiuotuvais. Viena to priežasčių yra ta, kad nei vienas iš Technews apžvalgininkų (išskyrus Suvirintoją) nėra labai didelis maršrutizatorių žinovas. Nors žinios apie maršrutizatorius ir nėra pačios giliausios, bandysiu apžvelgti „ASUS RT-AC65P“ įrenginį.

„ASUS RT-AC65P“ yra daugiau biudžetinis maršrutizatorius kainuojantis apie 80 €, bet turėtų tenkinti daugelio poreikius. Įrenginys siūlo iki 1750 Mbps duomenų pralaidumą bevieliu ryšiu (dviem dažnių justomis) ir turi daug išskirtinių ASUS funkcijų, kurios turi pagerinti jūsų namų ar biuro tinklą. Žaidėjams svarbiausia, kad maršrutizatorius turi tinklo srauto paskirstymo galimybę, tad bent kiek nusimanantys galės namuose sau paskirti daugiau interneto ryšio.

5 Komentarai

 1. newdiamond parašė:

  Mindaugai,

  Niekur neradau, kodel specs AC1700 sparta: 450+1300 Mbps rasom kaip suma ? negi vienu metu dirba viems dazniais router, ar cia vel marketingas valdo

  • Atavar parašė:

   Taip routeris vienu metu gali dirbti visomis antenomis, visais dažniais. Ir taip tai vis tiek yra daugiau mažiau marketinginis dalykas, nurodantis teorinį maximalaus greičio reitingą.
   Su AX tai jau gerokai lengviau realiai pasiekiami skaičiai.

   • newdiamond parašė:

    neee, as sneku apie darba su vienu device, o ne tai kad router gali dirbti vienu metu. T.y. 5 Ghz prisijungia telefonas ir dirba tuo dazniu, o ne 2,4+5 Ghz greitis.

    • Mindaugas Klumbis parašė:

     Testuose matosi kiek pasiima vienas laptopas to srauto, bent jau mano ~650 Mbps. Kai idealus atstumas ir ~300 Mbps per dvi sienas. Gamintojai tuos reitingus pateikia labai gerus, bet juos išgauti eina tik labaratorijoje, bent aš taip manau.

 2. ToBeX parašė:

  newdiamond, tai Routeris apie „save“ rašo, kad gali atiduot teorinius 450-1300, o ne apie device, kad jie gali tiek priimt 🙂
  O čia jau naudotojų reikalas ar jie sugebės savo „mašiną“ priversti duomenis priimti Lan+ wifi 5ghz + wifi 2.4 ghz

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.