- Naujesnis įrašas Paaiškėjo, kas yra i5-7640K ir i7-7740K
- Senesnis įrašas „Micron“ dirba ties GDDR6 atminties standartu
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 293 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 195 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 185 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 141 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 110 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 105 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 100 views
- HDMI 2.2 padvigubina duomenų pralaidumą, leis naudoti 4K@240 Hz be DSC 86 views
Daugiau





sveiki,
ka reiskia rog’u?
ROG – Republic of Gamers. Entuziastams skirta ASUS produktų linija.
dekui 🙂
Ką IFeelYou manai apie testavimo metodiką? Gal žinai dar kokį bench’ą, kurį būtų galima paleisti neribotam laikui?
Na šiaip Tavo Unigine Heaven pasirinkimas yra visiškai logiškas, nes infinite loop, apkrauna GPU (kas yra karščiausias komponentas PC) bei kažkiek CPU. Kažkokio kito testo kad visą laiką vienodai apkrautų tiek CPU tiek GPU nelabai yra.
Paleisti neribotam laikui galima OCCT, FurMark. Bet pastarieji labiau skirti stabilumui ir gali labai žymiai pakelti temperatūras.
o nereiktu atsizvelgti i temperatura lauke, temperatura kambaryje, oro dregnuma, slegi ir tt :/ man asmeniskai tie testai temperaturu juokingai atrodo 😀
Atsižvelgti kaip?
pratestuokit Be Quiet Dark Base Pro 900 (arba nebūtinai PRO)
KiNi -> Bus.
IFeelYou -> o paskutinių 3DMark neina į loop pastatyti? 6 min su Time Spy mažoka…
Realiai 3DMarkuos’e tas loopas vadinasi Stress test, bet bent jau man TimeSpy loopo paleist neina neturint Advanced versijos, kuri kainuoja pinigus. Žinoma galima cra…., bet gal tada geriau paleisti kokį FireStrike loopą, kuris pasileidžia ir ant nemokamų.
Tačiau 3DMark savo stress testuose apkrauna tik GPU, o CPU loope vos ne ant idle stovi, o Unigine bent minimaliai apkrauna CPU.