12VHPWR jungtį pakeis 12V-2×6 jungtis

Pasak „Igor‘s Lab“, kuris gavo PCI-SIG inžinierių pakeitimų pranešimo projektą, atrodo, kad prieštaringai vertinama 12VHPWR jungtis nebus ilgaamžė. PCI-SIG ruošiasi ją pakeisti 12V-2×6 jungtimi, kuri bus ATX 3.1 specifikacijos ir PCI Express 6.0 specifikacijos dalis. Nors naujoji jungtis atrodo panašiai į pirmtaką, tačiau buvo mechaninių pakeitimų, pavyzdžiui, jutiklio kaiščiai buvo įleisti toliau, kad būtų užtikrintas tinkamas kontaktas prieš vaizdo plokštei prašant didesnės galios. Gera žinia yra ta, kad bent jau specifikacijos projekte numatyta, kad 12V-2×6 jungtis turės atgalinį suderinamumą su 12VHPWR jungtimis.

Vienas iš didesnių pokyčių, bent jau kalbant apie tai, kokią galią gali suteikti naujoji jungtis, yra tai, kad be 450 ir 600 W galios režimų bus nauji 150 ir 300 W galios režimai, skirti jutimo kontaktų aptikimui. 12V-2×6 jungtis yra pritaikyta mažiausiai 9,2 A vienam kontaktui, tačiau atrodo, kad čia yra dvi skirtingos klasifikacijos – H+ ir H++, tačiau straipsnyje neaišku, kuo jos skiriasi. PCI-SIG taip pat nustatė griežtesnius reikalavimus kabelių konstrukcijai ir kokybei, todėl tikėkimės, kad tai padės išvengti kai kurių problemų, su kuriomis susiduriama naudojant 12VHPWR. Daugiau informacijos turėtume sužinoti, kai PCI-SIG baigs rengti 12V-2×6 jungties specifikaciją. Tuo tarpu daugiau techninių brėžinių ir detalių galite rasti pas „Igor‘s Lab“.

1 Komentaras

  1. Raijmiss parašė:

    Pardavimų ofise.. Žiūrėkit,čia 40xx VGA mes padeginam.. Po to sukuriam naujas VGA ir su nauja karta viską padarom kaip ir iš pradžių turėjo būti.
    Say no more!

    (vsio, metų darbuotojas)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.