„Ryzen 5 5600X3D“ bus pardavinėjamas tik viename JAV tinkle ir ribotą laiką

Bendrovė „Micro Center“ paskelbė apie išskirtinę partnerystę su AMD ir nuo liepos 7 d. pardavinės riboto leidimo „Ryzen 5 5600X“ versiją, kurioje įdiegta 3D V-Cache technologija. 229 JAV dolerių pasiūlymas tikriausiai bus geriausias vidutinės klasės procesorius AM4 lizdo savininkams, kurie gali laiku pasiekti „Micro Center“ parduotuvę.

Išpardavus pradines „Ryzen 5 5600X3D“ atsargas, jos nebus pildomos, o parduotuvės puslapyje nurodoma, kad bendrovė šiuos procesorius pardavinės tik fizinėse parduotuvėse. JAV „Micro Center“ turi tik porą dešimčių padalinių – naujas atidaromas Šarlotėje, Šiaurės Karolinoje, kitų metų pradžioje.

Birželio viduryje informaciją apie naująjį AM4 X3D modelį „Twitter“ paviešino gerą reputaciją turintis gandų skleidėjas, bet įraše nebuvo jokios informacijos apie mažmenininkų išskirtinumą ar ribotas atsargas (įrašas dabar jau pašalintas). Tačiau prognozuojamos specifikacijos buvo tikslios – nedidelis dažnio sumažinimas, palyginti su originaliuoju 5600X. Bazinis ir boost dažnis sumažėjo nuo 3,7 GHz ir 4,6 GHz iki atitinkamai 3,3 GHz ir 4,4 GHz.

4 Komentarai

  1. BC00 parašė:

    Labai neskaniai…

  2. AsPaulius parašė:

    Kaip tik varysiu į Niujorka rugpjuti, galeciau kam nors pagriebt. Butumet isskirtiniai AMD fanai :DDD

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.