AMD A620 pagrindinės plokštės garantuotai palaikys tik 65 W TDP turinčius procesorius

A620 pagrindinės plokštės buvo pristatytos visiškai neįspūdingai, tik su kuriomis žiniasklaidos priemonėmis pasidalinta reklamine medžiaga. A620 mikroschemų rinkinys nepalaiko PCIe Gen5 sąsajos, o tai yra bene svarbiausias skirtumas nuo B650 serijos. Taip pat yra mažiau naudojamų PCIe linijų (iki 36). Dar svarbiau tai, kad mikroschemų rinkinys nepalaiko procesoriaus spartinimo, todėl pagrindinių plokščių gamintojai gali sutaupyti porą dolerių panaudodami tik bazinius maitinimo grandinės komponentus. Tačiau A620 palaiko atminties spartinimo funkciją, be to, kaip ir visos 600 serijos plokštės, palaiko DDR5 standartą.

Patvirtinta tai, kad A620 mikroschemų rinkinys visada palaikys 65 W TDP turinčius procesorius, o galingesni modeliai gali būti ir nepalaikomi. Tai reiškia, kad ne visi „Ryzen 7000“ serijos procesoriai garantuotai bus palaikomi A620 pagrindinėse plokštėse. AMD teigia, kad pagal nutylėjimą palaikomi 65 W TDP procesoriai, tačiau didesnio TDP modeliai gali būti palaikomi arba ne. Jei jie bus palaikomi, gali būti paveikta sparta apkrovus visus branduolius, tačiau bendrovė tikisi, kad šie apribojimai turės „minimalų poveikį žaidimų našumui“.

Be to, pranešama, kad A620 mikroschemų rinkinys pagal numatytuosius nustatymus palaiko iki 88 vatų maksimalią galią. Tai bus taikoma ne visoms pagrindinėms plokštėms, nes tam tikrose konstrukcijose ši vertė bus didesnė. Norėdami būti tikri, ar A620 pagrindinė plokštė palaiko didesnį TDP, visada pirmiausia patikrinkite pagrindinės plokštės gamintojo svetainę, kai kurie prekių ženklai patogiai iš karto parodys šią informaciją.


Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.