„ASUS ROG Ally“ rankose laikoma konsolė nebuvo balandžio pirmosios pokštas

Paaiškėjus, kad „ASUS ROG Ally“ rankose laikome konsolė iš tikrųjų nėra balandžio pirmosios pokštas, apie šį „Steam Deck“ konkurentą pradėta skelbti daugiau informacijos ir pirmosios detalės atrodo gana daug žadančios. Remiantis „Dave2D“ vaizdo įrašu, kuriame išsamiai parodytas įrenginio prototipas, „ASUS ROG Ally“ iš tiesų bus pagrįstas 4 nm AMD APU procesoriumi, turinčiu „Zen 4“ architektūros branduolius ir RDNA3 grafiką, taigi greičiausiai matome „AMD Phoenix“ APU.

Vaizdo įraše buvo kelios montažinės plokštės ir aušinimo nuotraukos, taip pat išsami informacija apie ekraną ir šiek tiek apie „ASUS ROG Ally“ našumą. „ROG Ally“ matmenys yra 280 x 133 x 39 mm, o svoris – 608 g. Dėl to jis yra trumpesnis, siauresnis, plonesnis, taip pat lengvesnis, palyginti su „Steam Deck“. Jis taip pat turi 7 colių ekraną, jis yra 500 nitų ryškumo, 1920 x 1080 rezoliucijos, 16:9 kraštinių santykio, su 120 Hz atnaujinimo dažniu ir 5 ms atsako laiku, todėl, bent jau ant popieriaus, yra daug geresnis, palyginti su „Steam Deck“.

ASUS taip pat norėjo pažymėti, kad į „ROG Ally“ sudėjo savo didelę aušinimo patirtį, todėl jame bus įdiegtas dviejų ventiliatorių aušinimo sprendimas, kuris yra gerokai tylesnis nei „Steam Deck“, net ir prototipiniame įrenginyje. Jo maksimalus triukšmo lygis yra 20 dB, palyginti su 37 dB „Steam Deck“. Vaizdo įraše taip pat rodoma speciali PCIE Gen 3 x8 XG jungtis, skirta „ROG Ally“ prijungti prie neseniai pristatyto „ASUS XG Mobile“ – išorinio RTX 4090 grafikos procesoriaus, kurio kaina JAV yra 1999,99 USD.

Deja, ASUS neatskleidžia tikslių „ROG Ally“ nešiojamosios konsolės specifikacijų ir išsamesnės informacijos, tačiau vaizdo įraše matyti įspūdingas šios „Windows“ pagrindu veikiančios konsolės našumas. ASUS taip pat nenurodo jokios konkrečios išleidimo į rinką datos, tačiau „Dave2D“ sako, kad konsolė bus išleista pasauliniu mastu ir turės „konkurencingą“ kainą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.