AMD svarsto atsisakyti 32 bit tvarkyklių?

„TechPowerUP“ kolektyvas mano, jog AMD palaipsniui apleis „Windows“ operacines sistemas, kurios tebenaudoja 32 bit kodą ir koncentruosis vien į 64 bit programinę įrangą.

Tokioms spekuliacijoms yra labai didelis pagrindas, nes aplankius AMD svetainę ir pasirinkus „Windows 7/8.1/10“ 32 bit tvarkykles R9 Fury, R9 300 ar R7 300 grafikos spartintuvams, esate nukreipiamas į puslapį, kuriame randamas straipsnelis „GPU-622“. Jame rašoma, jog norint išnaudoti šiuolaikinių vaizdo plokščių pilną potencialą joms reikalinga 64 bit operacinė sistema. Įdomu, kad pasirinkus R9 200 serijos 32 bit tvarkykles parsisiuntimo nuorodą visgi gauname, bet tai tikrai sufleruoja, jog ateityje 32 bit tvarkyklių AMD nebekurs.

Tokią spekuliaciją puikiai patvirtina dar tik anonsuota „Radeon Pro Duo“, kuri turi tvarkykles, skirtas tik 64 bit operacinėms sistemoms.

105a

11 Komentarai

 1. Mindaugas Klumbis parašė:

  Logiškai mąstant žaidėjai tikrai nebenaudoja 32 bit OS, tai kaip ir nėra problemos, šiaip iš vis kas šiais laikais naudoja 32 bit? Mano, galva seniai jau reikėjo numarint 32 bit Windowsus.

  • SarzzeR parašė:

   Na kartais prireikia ir 32bit, ypač turint silpnesnį PC, pvz. laptop su 2GB RAM atminties ir 64bit man kažkaip nesiderina. 🙂

   • Mindaugas Klumbis parašė:

    Taip seniems kompams gal ir praverčia 32 bit, bet tokiose sistemose dažniausiai seni GPU, kurie nėra skirti žaidimams, tad tvarkyklių neatnaujina pats vartotojas, be to senesni nei HD 7000 GPU ar taip ar taip negauna atnaujinimų.

 2. newdiamond parašė:

  deja kolegos, yra daug seno/pusiau seno business ir gamybos soft, kuris naudoja 32 bit OS. Speju tai neliecia FirePro serijos

 3. Mindaugas Klumbis parašė:

  Biški oftopic, noriu pasidžiaugt, šiandien pamačiau, kad tai 1000-asis mano straipsnis 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.